I promise to be a better person.

Tänane hommik algas sellega, et ma ärkasin kell 12. Esimese asjana märkasin ma laual silti "Lisete! Palun pane pesu kuivama ja pese nõud. Läksime metsa." sellejärel sõin ja vaatasin telekat. Mõne ajapärast ma panin pesu kuivama, ning pesin ka nõud ära. Märkamatult oli kell saanud 2. Ja juba kell 14.10 ma sõitsin Viitna poole, Maarja juurde tööle. Oooja ilm oli lausa suurepärane. Vaimusilmas nägin ma seda kõike ette nii, et Maarja müüb seal oma käsitöö asju ja mina nuputan ja panen kirja kõnet mida ma üheksandale klassile rääkima pean. Ei sellest ei tulnud midagi välja. Hoopis kõne kirjutamise asemel ma lugesin aforismide raamatut kust siis ka mõned mõtteterad:
  • Võib-olla me ei suuda armastada just sellepärast, et ihkame olla armastatud, see tähendab, et tahame midagi tollelt teiselt, selle asemel, et minna tema juurde pretensioonideta ja tahta ainult seda, et ta viibiks meie juures. - M.Kundera
  • Armastus on nagu kookospähkel, mis on hea, kui see on värske, aga kui mahl on läinud, tuleb see välja sülitada, sest see, mis on jäänud, maitseb kibedalt. - B.Brecht
  • On palju neid, kes ei julge end ära tappa seetõttu, et nad kardavad, mida naabrid ütlevad. - C.Connolly
  • Kõike, mida ma mõistan, mõistan ma seetõttu, et ma armastan. - L.Tolsta
  • Kõik mis mulle meeldib on kas illegaalne, eba moraalne või paksuks tegev.
Naerda sai nii paljudegi üle, aga samas nii paljud panid mind mõtlema ja 'I promise to be a better person'.
Kui kell sai pool kuus siis läksime Maarja juurde. Sõime ja tegime kohupiima magustoitu mis mhhh, oleks teise kohupiimaga parem tulnud. Vaatasime kahte filmi ka..


Igatahes mõlemad filmid olid väga head.
Nüüd ma muretsen kõne pärast nii, et mu kõht valutab. Homme tuleb Eveli Kadrina ja loodan, et sellest kõigest tuleb üks mega cool aeg, sest kui on Eveli ja laulmine siis sellest paremat pole. AUSALT !
võite mu pealkirja tõsiselt võtta..

Lisete.

Kommentaarid

Populaarsed postitused