Jah, Sa olidki liiga kauaks jäänud!

Ma ei oska jälle mitte kusagilt alustada. Alustame selles kui Eveli Kadrina tuli.
18. juuni sõitsin ma rattaga vanaema juurde. Aitasin tal rohida, sest tema pole selleks enam suuteline. Aitasin siis veidike aega ja tuppa ära kuna need sääsed ei lasknud korralikult mitte midagi teha, ma olen ülekeha söödud. Varsti kummitas mind 'ma käin kõrvaklapid peas..' Ja Kadrina poole teel olingi. Kadrinasse jõudes näitas Kristjan mulle oma karvast kõhtu ilma igasuguse põhjuseta. Läksin koju koristasin toad ja sammusin E. rongile vastu. Vahepeal nägin vandaale üle võõraste aedade hüppamas. E. rongi pealt kätte saadud liikusime minu poole, juba teepeal alustasime oma kurva elu rääkimist (Temal see elu nii kurb pole). Selle õhtu teekond oli järgmine õues-minujuures-õues-poes-minujuures. Tegime friikaid ja hiljem tulid Merit ja Cris ka seltsi. Vahepeal hüppas Taavi läbi, aga ilmselgelt polnud minu vahetus too päev (ja ma ikka naeran). Andis mulle Buratino filmi mida me siis C. ja E.ga vaatama hakkasime. M. läks koju, kuna temal oli lõpetamiseks iluund vaja! Õnnetuseks hakkas läpakas streikima ja me saime rahulikult kööki arbuusi sööma minna.
Ilmselgelt keeras mul arbuusi söömise ajal ära ja küll ma tegin ikka kauni fitness kukekese või hoopis küünla aluse või hoopis palmi ?

Cris lahkus ja me jäime Eveliga magama. Kell kuus tehti mulle ettepanek minna Rakveresse. Jah ma oleks läinud kui ma üksi oleks olnud. Hommikul ärkasime ülesse kõne peale mis mu emps tegi, ta teatas, et on Kadrinas ja et me võiks ennast püsti ajada ja vanaisa juurde minna. Mõeldud tehtud. Saime süüa seal ja tegime kimbud millega kallite üheksandike lõpetamisele minna.  
Täpsemalt on siin 17 kaunist kimbukes ja paar sipelgat püksis!

Lõpetamine oli pikk ja närvesööv. Minu poolt kõne ja Mariliisi ja Ardi? poolt laul. Neiud kes lõpetasid olid ilusad ja noormehed ka muidugi. Nende poolt laul oli huvitav, eriti meeldis koht kus esmaspäeval esimesse tundi hilinetakse sest on geograafi! Kõnes oli mõnus see, et Anni ütles, et nemad on erilised sellepärast, et nende lilled on ostetud eest raha eest! Õnnitlesime ära ja liikusime koju. Kodus ootas meid emps kes plaanis meid maale viia. Istusime autosse ja sõitsime läsnale. Kuna kell oli pool kuus kui me sinna jõudsime läksime me otse Ingmari juurde grillima. Eveli ja Ingmar said väga hästi läbi ja mul on selle üle hea meel.! Kell sai juba kell kaheksa ja siis kiirustasime rahvamajja kus pidu hakkas saama. Etendus oli megakõva "Kõik armastavad Roosit" kui te peaks kuulma et kusagil on see siis minge!. Naerda sai mega palju ja üks näitlejatest ütles lõpus "Läsnal on hea rahvas kellele esineda. Te hakkate enne naerma kui naljani jõuame!" Liigne süljeeritus. Kui etendus läbi sai läksime me Eveliga taha ruumi riideid vahetama ( Pilte näete hiljem, need Eveli telefonis). Tutvustasin Evelit kohalikele ja Eveli läks kohe kõikidele peale, eriti Märdile OOOOOOOOOJA! Tantsida sai ikka kõvasti, mul isegi jalad valutasid, aga pole ime mul olid ju 'punased saapad' jalas. Mõneaja pärast tuli Taavi ka sinna, see tähendas, et saime koju minna. Käisime minu poolt maalt läbi ja Kadrinasse. Jõudsime Kadrinasse mingi pool kolm äkki? Hakkasime tuppa minema Eveliga kui juhtus midagi ja ma olin õues tagasi. Eveli Sa oled ULME ! Mingi ajapärast tuli Evelil uni.. ja me mõtlesime et vaataks filmi. Vaatasime kahte filmi, kahjuks ei saanud ma esimesest filmist mitte midagi aru..
Head ööd!
Kui ma ülesse ärkasin oli Eveli juba õue läinud ja ma olin vahepeal üksi jäänud. Varsti tuli ta tagasi, tegime muki peale ja läksime kaheteistkümnendike lõpetamisele. Mega armas oli, ma nagu ikka jälle poetasin pisaraid. Heh. Pärast lõpetamist käisime minu juures ja siis läksime statkale istuma, Perru tuli ka. Tsillisime ülejäänud päevast Periga. Taavi tuli ka meie juurde korra istuma ja sai ei tea miks verega kokku. Läksime minu poole pannkooke tegema Eveli ja Periga. Ups aga ma olin öösel vähem kui 4 tundi maganud, seega tuli mulle uni peale ja ma jäin magama. Peri ajas mind oma lolli mürakaru jutuga ülesse ja sundis pannkooke sööma. Kui mul on masendus või paha tuju siis ma mukin ennast, seega võtsin ma oma meigi asjad ja hakkasin meikima. Kui ma õue hakkasin minema tulid mulle vastu jalgpalli huvilised kõrvalt korterist. Ma lahkelt suunasid neid enda juurde pannkoogile. Kiitsid pärast.! Kell tiksus ja tiksus edasi kuni läksime tõime Taavi juurest vesipiibu. Kes oli see kes üksi piipu tõmbas? Lisete! No vaadake neid..

Ka Eveli õuna siider ei maitsenud talle....

Tere hommikust ! Mul oli kõht tühi ja Eveli tegi mulle omletti , tõi isegi voodisse. Ta on siiiralt armas mul !
Lõpuks tuli issi koju ja liikusime Tapale. Sõitsime Tapale autos seal kastis või asjas noh. Kes mu isa tööautot näinud on see teab. Edasi vahetasime auto ära ja istusime sellisesse autosse..
Automaatkäigukastmullemeeldiju!

Jätsime Eveli Tapale ja tulime ise maale ära. Tapa-Loobu teel küsis iss mu käest, et kas proovime 200 kätte saada. Ma ütlesin muidugi. Käes oligi ja rohkemgi veel. Vanaema juurde jõudes ajas vanaisa mulle lolli juttu seoses homse tantsuprooviga. Et miks mina proovi jaoks Kadrina pean minema tulgu nemad siia. Vanaema juurest koju sõitsin ma Valdo uues autos mis on minu arust ilus ja MA TAHAKS KA!
Kui Sa selle autoga tagurdad siis tuleb ekraanile tee mis seljataha jääb ja näitab et Sa ikka ilusti sõidaks. Nii äge mu arust!

Mis mõttega ma maale tulin kui ma homme niikuinii pean Kadrina minema? Inetu ilm on ka, pole väljas teha midagi.
Emps on meili läbi lugenud, a vastanud pole. Hea töö!

Lisete.

Kommentaarid

  1. Vot seda oli hea lugeda :)
    KOhe pikema perioodi iseloomustus ;)

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused