Sellised nad juba on.

Eile õhtul otsustasime Rihardiga Buratinot vaatama hakata, kuna Riks pole ju seda näinud. Vaatasime pool filmi ära ja siis otsustas Rihard magama minna, sest tänane päev tõotas tulla raske. Ka mina suikusin unne kuigi palju palju hiljem kui teised..
Hommikul ärkasin ma sellepeale kui iss ütles Riksule, et kui ta mu ülesse ajab saab ta jäätist. Ärkasin parem ise. Sõin, panin riidesse ja metsa minek. Jepikajei algus oli ilus :))) pärast väsisin ära..

Rihard ütles : Ma panen need oksad lõkkesse, Sa tee pilti kui ma töötan!

Ma olin nii populaarne, et mulle helistasid selle ajajooksul 5 inimest. Hea oli olla kohe. Eveli, Peri helistas ka, küsis Su kohta . Hehehehe. Kuulasin telefonist laule ja igakord kui Kevini lugu tuli küsis Rihard : Kas see on see Poll jälle vä? Lõpuks küsis iss ka, et kas see on jälle Poll ?

Te oleks pidanud nägema mu issi nägu kui ta kuulis, et me Eviga Taaviga Kadrina tagasi läksime. Hehehe.

Tulime siis koju tagasi ja ma sain ainult pool tundi puhata ja siis pidin juba Asta juurde niitma minema. Terve aeg kui niitsin laulsin. Naljakas oli pärast kui Asta ütles, et üks linnuke siristas terve aja kui ma niitsin. Pakkus jäätist ka mulle ( sain enne jäätist kui Rihard, hehehe). Siis tulime koju ma vaatasin nigella vms neid retsepte ja kõht läks tühjaks. Läksime vanaema ja vanaisa juurde, sest neil on pulma aastapäev. Viisime lilled ja värki. Ingmar tuli ka sinna. TA ON NII SUUREKS KASVANUD! Ma lausa poetasin pisara, sest ta on niii suuur :(.

Kunagi kui Gertsuga Kadrinas käisime.

Lõin praegu sääse otsaette surnuks. Hahaha. Eile öösel oli seinapeal suuuuur ööliblikas. Hea, et ma kajuma ei hakanud.. Homme Kadrina jaanitulele ohjah.. Aa ja ma olen tubli laps nüüd :) Parem kui enne!!
Lisete.

Kommentaarid

Populaarsed postitused