Sõprus on nagu klaas, kukub kildudeks ja läbi see ongi.

Ma kohe ei oska alustadagi kusagilt.
Alustaks siis sealt, et nagu te vist juba aru saanud olete olen ma maalaps ja ei külasta Kadrinat nii tihti kui eelmine aasta.
Sellest ajast kui ma maal olen olnud saan ma käsi südamel öelda, et mul pole kordagi igav olnud. Päris hämmastav mu meelest. Kes oli eelmisel aastal see neiu kes korrutas koguaeg "Mul on nii igav, tahaks Kadrina!" - Lisete!? Aga nüüd on kõik hoopis teist moodi.
Kõik algas 5. juunist kui ma hommikul kella kümne paiku onuga maale tulin. Ma küsisin, et kuidas eilne pidu läks ja tema hakkas mulle sellest jutustama, kuid ma vajusin mõttesse ja vabandust, aga ma ei kuulanud ühtegi tema sõna senimaani kuni mul langesid pisarad üle põse ja ta küsis, et  mis  mul viga. "Ei midagi, mitte midagi". Maale jõudes olin ma väga väsinud jah reede venis seal staadioni ääres päris aeglaselt. Ma ise ka imestasin, et miks ma küll magama ei jäänud vaid hakkasin oma tuba koristama. Hea töö Lisete! Järgmine õhtu läksin ma juba Ingmari juurde võrku mängima vist. Mhh äge võrgumängimine oli see, pigem istusin bmw-s nautisin Kadi, Sirje ja Maarja seltskonda see aeg kui noormehed võrku mängisid. Päev oli hea! Koju minek oli veidralt naljakas- hah.! Mul on suveajal ajataju täiesti 0. Hea on see kui vähemalt kella tean, aga kuupäevadega on juba teine teema. Mingi päev helistas Gertsu mulle ja ütles dvi lähme Rkv. Nagu meil kombeks on saanud käime me vähemalt korra suvel rolleriga Rakveres ( Sinna hulka kuulub ka Kadrina). Käisime Põhjakas ja nägime, et Meeri töötab Hesburgeris, pärast kuulsime veel, et ka Marven töötab seal. Meeri siis kui klienditeenindaja ja Marven teeb burgereid. Tahaks kohe maitsta neid Marveni burgereid. Hehe. Sõitsime siis Kadrina poole, kuid selle otsa jätsime me seekord välja ja hoopis põrutasime Vohnjasse. Tere Taavi. Olime seal veidi aega ja hakkasime kodupoole sõitma.Koduteel pöörasime otsa ringi ja sõitsime tagasi Kadrinasse. "Ma unustasin cdtoorikuid osta" , a hui neid grossis on. Käisime kakaod/kohvi joomas ja sõitsime Everti juurde, kes Gertsule cd-si andma pidi. Mõneajapärast liikusime sealt koju ära.
Kätte jõudis siis jälle mingi päev kui ma läksin vanaema juurde, rääkisin juttu ja asja, mõtlesin, et lähen Maarja juurde tööle Viitnale, aga tuli välja et ta koolis hoopis, läksin talle bussi vastu ja läksime tema juurde. Vaatasime 2 väga head filmi. "john tucker must die" ja "another cinderella story". Pärast tuli välja, et ma olen seda esimest filmi näinud. A teine film mulle meeldis. Äge.! Varsti helistas Gertsu ütles, et ma tema juurde läheks alla baari. Jalutasin sinna siis, teepeal tegin pahandust ka- hahah. Sõitsime Everti juurde grillima. ( tahaks neid juustuga vorste praegu mmmmmm). Olime seal Ardoga rääkisin päris pikalt juttu ja asja. mingi aeg siis koju ära ka.
Eile öösel oli täiesti võimatu magada SÄÄSED !
Hommikul ärkasin ülesse vaatasin kedagi pole kodus. Hästi! Triikisin pesu ära, koristasin toad, vahtisin tv-d kuni emps tuli , siis olin aednik veidi ja siis kokk ja lõpuks ka elektrik. hahah ulme !
Siis helistas Taavi ja siis keerasin ära.

Aitäh, head aega.

Kommentaarid

Populaarsed postitused