Ei ürita iial, neid hetki edasi kinkida.

Lisete : Mulle ei meeldi ilma rinnahoidjateta olla.
Õnne : Sellessuhtes oleme me sarnased, minule ei meeldi ka.
Leidsin esimese aruka sarnasuse oma emaga.

Mul on kompleksid oma keha suhtes. Mu empsil on närvid suht läbi juba kui ma koguaeg oma paksu juttu ajan. Aga ma ei saa mitte midagi teha. Niu.
Tulin täna Kadrinast. Mul oli hea Kadrinas. Mingi haige kohvi üledoos oli ka. Kaks tassi on siiski pesemata veel. Eile jäin kell 3 magama. See oli täiesti ajuvaba. Istusin voodipeal ja laulsin haha. Kui ma teleka kinnipanin ja magama hakkasin jääma kuulsin ma täpselt samasuguseid hääli nagu üleeileööselgi. Täpselt nagu keegi oleks akende all söönud kilekotist midagi ja pluss veel miljon imelikku häält. Ma ei juglenud akna peale vaatama ka minna, pärast ehmatan surnuks ennast.
Tegelikult läksin ma Kadrina 25. Kuna tegi oli siiski ju kahekümne viienda kuupäevaga siis käisin Ann.iga surnuaias. Surnuaias leidsime me niimõndasigi huvitavaid nimesi.

Anni Lisete. Päris hea.
Sain endale päris hea uue sõbra ka. Mmmm mahe.
Käisin täna Läsnal ujumas punaselipuga. Emps ütles mulle et ma olen lolliks läinud, sest kui ma veest välja tulin ja oma ujumisriided seljast ära võtsin ütlesin ma "Ma loodan, et sõduripoisid mind kusagilt metsas seest ei piilu."

Tartust ma ei viitsi kirjutada. (AAAAAA)
Lisete.

Kommentaarid

Populaarsed postitused