Beebimesilane

Mind kummitab juba pikemat aega see ulalalaa, oma silmi nüüd ei usu ma... Pärast seda kui ma Elerini ja Ann.iga väljas käisin. Sellest on juba oma paar head päeva möödas.
Täna veetsin ma pm pool päevast Gertsuga. Uford, Getter Jaani ja muudjutud mis tänasesse päeva ära mahtusid. Muidugi käisime me ju ka Läsnal ujumas ja ma veendusin aina rohkem selles, et ma hüppan parimaid pomme sealkandis ( nagu Gertsu ütleb, et ma olen pommi kuninganna) (aga ma ise ütlen, et see on see paksude asi) ja et Gertsu isa vist vihkab mind. Lihtsalt koguaeg ta nokib mu kalla, õnneks täna oli Andres? ka siis nad nokkisid omavahel. Igatahes nüüd läheb Gertsu oma tädiga ma ei tea Saande või ma ei mäleta mis kohta ja jätab mu siia metsasisse üksi. Loodan, et Ingmar siis külastab mind oma imemasinaga.
Mu meele teeb nii kurvaks see, kui head inimesed peavad kannatama. See on liiga jõhker mida nendega tehtakse. Aga ma olen enam kui kindel, et peagi saab kõik korda ja siis ma varsti helistan Sulle või tulen külla, sest ma olen alati teadnud, et mina Sinu koju oma jala kunagi ka tõstan! Ma loodan, et mu tühised postitused Su piinarikast elu, mida Sa seal kannatama pead veidikenegi kergemaks teevad, sest ilmselgelt ei ole Sa seda väärt mis Sinuga toimub. Sa oled mulle ju koguaeg meeldinud ja nagu ma ükspäev oma orkuti iseloomustusi vaadates meenutasin, meeldisin (äkki meeldin siiani) mina ka Sulle ! Hoia ennast kullake! :)
"Kas õpetaja Sind puudujaks ei ole pannud kui Sa sealt pliiatsi tagant välja ei paista"
"Kas Sa mõtlesid seda, et Lisete on peenike või paks"
"Tal on kompleksid"
Ei no tere tore, ära avasta- hehe.


Lisete!

Kommentaarid

Populaarsed postitused