Tead mis, ma jäin praegu Sind oodates magama.

Ma ei hakka täna kirjutama, et miks ja mida ma nädalavahetusel teinud olen, sest ma ei jaksa seda teha ja vastav tuju ka puudub.
Aga ma kirjutan parem oma telefonis olevad märkmed siia ülesse, sest osad on neist head ja tähendavad mulle midagi ja siin nad püsivad kauem kui telefonis.
Liigne süljeeritus - See on ühest etendusest 'Kõik armastavad Roosit' mulle isiklikult meeldis see tükk. Kui Roosilt küsiti mis haigusi tal olnud on siis see oli üks haigustest.
Kuklapäev - Esimene öö kui ma telgis magasin, ronis Rihard mu kaissu ja rääkis minuga juttu, ta rääkis anekdooti Jukust ja vastlapäevast, kahjuks ei tulnud talle meelde mis päev see oli aga kuna siis süüakse kukleid ütles ta 'kuklapäev'.
Tsirkus - Pidin vaatama Kadunud Tsirkuse pileteid, a mis te arvate, et ma vaatasin vä
Smuuti - Avastasin Rakveres, et üksi Pihlakas istudes ja smuutit juues on päris tore. Ühesõnaga mulle maitseb smuuti!
Rumba - Too sama päev kui ma Rakveres käisin ja bussiga Kadrina sõitma hakkasin olid bussijaamas kaks eakat meest (tapalt) , nende juurde läksid kaks eakat naist (asukoht määramata) ja ütlesid suitsupakki taskust välja võttes 'Poisid andke tuld'. Üks mees ulatas talle oma välgumihkli millel oli peal RUMBA, noh see suitsumark mis kunagi oli. Ja siis nad hakkasid rääkima, et 'Rumbat pole ammu juba. See oli ikka kuradi hea suits.'
Gok Wan -
Ainult üks asi iseloomustab teda.. 'Kuidas alasti hea väljanäha'
Öösiti väljas - Ma ei oska absoluutselt öelda, mis asi see veel on.
Äike - Jõhker äike oli ükspäev a ma magasin telgis see öö, hihih.
Huuletubakas - Ma olen varsti paadunud 'Õhtusöök viiele' fänn, hehe tahaks seal ise ka süüa aga mitte süüa teha. Igatahes ühes osas räägiti nn. huuletubakast aga kui sõna võttis 19 aastane neiu kes asjadest paremini teadis parandas ta ja ütles, et see on siiski mokatubakas, milles on klaasikillud. Klaasikillud olid niimõnegi naise jaoks õõvastavad.
Taylor Swift- Cold as you - See on vaieldamatult see laul mis kummitab mind sellest ajast peale kui Eveli Kadrinast ära läks.
Väga ilus ma nüüd küll ei ole - Kui Krissu minu juures käis siis vaatasime ETV mingit ahvi a.la filmi 'Poissahv' äkki oli nimi. Seal muutus poiss ahviks sest ta ei olnud korralik jne. Ja siis kui ahv peeglisse vaatas lausus ta need sõnad.
Halvalinna kadjakad - Parim fraas 'Buratinost' vist.
Ja Lisete võtab sellepeale - A täna olime saunas mina ühel pool lauda, Märt teisel pool ja Kadri diivanil. Mingi teema oli. Ja siis see oli suht tõsine teema. Mul oli janu ja ma jõin ja Kadri ütles, et Lisete kohe võtab sellepeale. Jah naeru jätkus pikaks ajaks..
Nõrkuseni - Naersin nõrkuseni, naersin laua alla ennast.
Punn - Ma sügasin oma jalga ja samal ajal vandusin. Märt küsis, et mis viga on. Ma ütlesin, et kolm korda võid arvata. No arvas siis 1. Jalad on mustad? - EI.
2. Keegi hammustas? - JAH! A mis kolmas siis oleks olnud?
3. (Pikk paus ja järsku ei tea mis kohast tuli tõsine nägu ja) PUNN!

Täiesti kuiv - 
Ah teate pidulistel keeled pehmed juba. Ja meil ilmselgelt kõrvad pesemata. Iss ütles midagi. Ma ei kuulnud mis ta ütles ja ma küsisin, et mis Sa ütlesid. Ta ütles uuest ja ma kuulsin, et ta ütles 'Mul on uni' aga tegelikult ütles ta 'tops on täiesti kuiv' a see lause tuli sellepeale kui Märt küsis, et kas viina ikka jätkub. On see võimalik nii mööda kuulda?

Tänaseks päevaks on terve suguvõsa mind Liskaks kutsuma hakanud.

Kommentaarid

Populaarsed postitused