Fotoblogi vä?

Mõned viimase aja pildid telefonist siis. Et keegi ei saaks jälle öelda, et ma pole midagi teinud siia. hehe
See oli igatahes üks kossupäev kui me käisime Rakveres seda vaatamas ja tagasi tulime Riko selle valge autoga, teate küll noh. Räiget romantikat tegime Pilleriniga nende tuledega. Mhm.

See samapäev kui ma koju jõudsin siis oli lauapeal selline asi. Äge. Aga Tõnu ütles, et see ei pidavat hea olema. Haha

Tollest kossupäevast jäid mulle väiksed kalduvused. Tänu Pillerinile? Ja no ma ei saa aru kuidas üks pult saab nii suur olla. See on ajuvaba.

Käisin maal ka ja siis kuna seal oli suht külm olla siis ma mõtlesin, et ma parem külmapeletamiseks teen panoraampilte. Geenius või mis? Mu maakodu siis.

No ja siis pidime peete minema võtma, aga külm oli noh.  Ja siis ma vaatasin et ma pole vana sauna juures ammu käinud ja ei teadnudki mis seal sünnib. Ja siis tegin jälle pilti.

Pühendusega Pillerinile. Loodan, et saad aru !

Tegelikult oli see ämber peete täis. Ja see oli mega raske, kuna me leidsime Rihardiga käru siis mõtlesime et topime kärusse ja viime käruga selle ämbri auto juurde. Olin auto juurde jõudes õnnelik, sest ämber ei kukkunud maha selle pealt. Või siis? Noh igatahes kui ma auto juurde jõudsin ja ukse lahti tegin siis nii kui ma hakkasin ämbrit võtma kukkus käru ümber ja kõik mu peedid ja kapsad olid maas. Hehe. Rihard küsis, et mis ma maast leidsin. Sain vastata peete ja kapsaid.

Okei lauluproov. ON SEE NORMAALNE VÄ? Minul läks kahjuks igasugune laulutuju ära.

Lugesin Kristiine juures Anne & Stiili?? ja siis seal oli horoskoop. Mis vist läks suht täppi, aga põhiline oli see, et sinises kleidis naine on niiiiiiivõrd kaunis!

Aastast mine metsa.

Küll meile Mariliisiga tegi see nalja. Mõlemad tunneme ühte Mikk.u. Ja nalja kui palju.

Kui Robert seda pilti nägi küsis ta minu käest mida ma olen veel teha üritanud. Pikk jutt, aga mitte sitt jutt. Seebikarbi poisike.

See on mu lemmik tants. Jah-jah-jah. Aga mis selle loo nimi oli? See kummitas mind ükspäev.
Ja, mulle meeldib Revolutsiooni lugu ka. Ja see kuidas nemad seda esitavad .

Tegin muusikatunnis kalanägu.

Vaatasime Kristiinega tema juures pulmakleite ja siis tuli selline leht kus sai kehakuju järgi kleiti valida. Ja kui ma küsisin Kristiinelt, et milline kehakuju mul on siis ütles ta, et neljas. MH? Ei tea millepärast?

Jälle Kristiine juures ajakirjast lugesin. Armas.

Mattias on üli armas seal taga. Hehe.

Täna on Marguse, Kaupo, Aivi ja Gerli sünnipäev. Ohsapoiss. Palju õnnnnnne ! :)

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused