Inglise keel ei ole mulle sümpaatne.

Tänane postitus algab sellega, et mulle ei meeldi enam kool. Tegelikult ei ole kooli üldiselt midagi viga, aga kui välja jätta paar õppeainet mis lihtsalt VAHEL üle viskavad ja õpetajad kes meele kurvaks muudavad, siis ma leian et pigem vihata kooli ja elada see kuidagi välja kui käia koolis vinguda ja viriseda.
Mina tahaks kasutada väljaelamiseks blogi, aga mul on selline karvane kahtlus sees, et kui ma siia nüüd midagi väga täpset kirjutan jõuab see inimeste kõrvu kes seda kuulma ei peaks. Ütlen ainult.
MA VIHKAN INGLISE KEELT ja LEHTI!!!
Aitäh.

Sain täna teada õpetaja Anneli käest, et tulemas on Koidulaulik. Ei tea küll mis see minu jaoks tähendama peaks. Järjekordseid pingul närve ja suurt käte värinat. Lisaks veel päheõpitud Kodula ja Kaplinski luuletust (äkki avaldan jälle O.T-gale muljet, haha)
Täna tantsus oli minu jaoks kuidagi mahe õhkkond. Mul oli meeldiv seal olla. Muidugi kui välja arvata Helena Mägi pidev kommenteerimine ''Neiu, teie trussikud paistavad.'' Omamoodi seebiooper. Arvestades sellega, et me õpime hip-hoppi siis ei oska ma midagi mainida. Pole eriline andekus selle koha pealt. Alateadvuses ma mõtlen et ma ei saa niikuinii hakkama sellega, pole minu stiil. Kuigi andke mulle räppi ja hip-hop muusikat, ma jumaldan selle kuulamist.. Võibolla jääb see kõik kinni mu alateadvusesse võibolla mitte. Üritan endast proovides nüüd kõik anda, et see vaikselt ka minu stiiliks muutuks (palun mitte tagarääkimist). Täna ma küll endast kõike ei andnud, sest polnud nagu väga sobivat riietust, hehe.
ps. mu vend räpib teises toas mingit laulu mis koolis talle pähe jäi, äge!

sellega tuli mulle meelde see, et kui meie algklassides laulikud kätte saime siis koju minnes esimene asi oli see, et ma laulsin terve lauliku läbi. Ja kui igav oli siis veel mitu korda.
Ardo ikka tuletab mulle meelde, et ma koguaeg blogi kirjutaks, aga eks ma kirjutan siis kui aega saab.
ja ma tean et sa saad aru kui ma sinust siia kirjutan mürakaruke, seega ma üritan seda vältida haha
Viikingid ootavad mind.

Lisete !
ps. proovisin emme pükse jalga, ja need olid mulle parajad.! NAGU MIDA?

Kommentaarid

  1. Oi Lisetekene, kas ma loen ridade vahelt õigesti? Oled sa endale silmasõõmu leidnud? :)

    VastaKustuta
  2. hahahhahaha Mario, msn.i jutt :D:D:D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused