Milleks ajada taga kedagi võimatut, kui on olemas võimalik?

Ajada taga kedagi võimalikku ei ole alati nii huvitav kui ajada taga kedagi võimatut. Nagu öeldakse siis, keelatud vili on kõige magusam. Eks nii see ole. Me kõik oleme taga ajanud kes siis rohkem, kes vähem võimatut, seda keelatud vilja. On see kõigil õnnestunud? Kui paljud on pooleli jätnud võimatu taga ajamise, kuna see on rakse? Mõtlemis ainet teile, kui ka mulle.
Imelikult vastik on see, et omad inimesed. Kas siis sugulased, sõbrad jt. lihtsalt näkku valetavad. Vahel on küll selline tunne, et kas siis tõesti usaldatakse inimesi nii vähe või mis lollid geenid inimestel on. Hetkel lõi mulle pähe sõna kahepalgelisus.

Tegelikult ma mõtlesin, et nii Ardo heaks teen selle postituse. Pole nagu ammu midagi asjalikku siia kirjutanud. Oleks aeg vist paar telefoni pilti siia panna ja huvitavatest asjadest kirjtuada. Alustuseks tahaks ma öelda, et ühte teatud õpetajat vaadates tekib mul viimasel ajal mingi blokk ette, selline ebameeldiv tunne. See tunne küündib isegi selleni, et mul tekib väike iiveldus. Ebameeldiv ju!? Ma arvan, et paljud saavad aru kellest ma räägin, sest ta on viimasel ajal minu sõprusringis väga kuum teema.
Hetkel vaatan ma saladusi ja mulle teeb esimene saladus tõsiselt haiget. Kohutav on vaadata kuidas saab üks inimene nii kitsarinnaline olla. Vaene poiss.. Mina tema asemel vist nutaks ennast iga õhtu magama ja mu mõtted oleks ainult ühele asjale koondunud..
Tegelikult on mulle silma jäänud Seebikarbi poiss. Ta on Türklane, haha ja ma ei mäleta ta nime. Õigemini see ei jäänud mulle meelde. Ta vist ööbib Sandra juures, kui ma seda ka nüüd täpselt mäletan. Asi pole selles, et tal oleks välimust mis mind jalust rabaks ja mis paneks mind teda vaatama nii nagu ma teda vaatan. See on täitsa omamoodi tunne, mida ma teda vaadates tunnen. Kui me reedel aulas istusime ja ma rõdult alla saali vaatasin ja esimesena teda nägin siis ta naeratas mulle ja ma naeratasin muidugi vastu ka. Sellest hetkest tuli mulle silme ette hoopis teine noormees ja iga kord kui ma Seebikarbi poissi näen mõtlen ma hoopis teisele inimesele. (haha saatus. see teine noormees tuli just msn.i) Kui ta oleks kiilakas ja sõjaväevormis siis... mmmmm.
Kui juba reedest juttu tuli, siis see a´la kontsert mis seal oli, oli pikk aga mul ei tulnud kordagi tüdimust. Mulle meeldis VÄGA-VÄGA-VÄGA Reelika, Sanne ja Triinu laulmine. See laul on mulle juba väga pikka aega meeldinud ja nad esitasid seda väga hästi! Mari laul oli ka ülinunnu. Poiste tants meeldib mulle ka. Seda on kohe lust vaadata.
Homme on õpetajate päev ja ma pean aktusel luuletust lugema. Lubasin Ardole, et panen oma uue sinise pluusi selga, ma kohe ei tea mida ette võtta. Praegu näen küll nagu troll välja ja seda ka kõige otsesemas mõttes.

Homseni! L!

Kommentaarid

 1. Kõige otsesemas mõttes "troll".

  Suured kõrvad ja suur nina ja muu möll siis, jah? :D

  VastaKustuta
 2. lahe pilt. tee tissidest ka mingi sarnane

  VastaKustuta
 3. okei , no ma pean seda Sulle Kaupo kunagi näitama :D
  PRIIIIIIIT :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused