Näoraamat.

 • Oled veidrik. Inimesed räägivad, et oled hull. Tegelikult pole see tõsi. Sa lihtsalt käitud nii nagu tahad mõtlemata, mida teised sellest arvata võivad. Võib isegi öelda, et oled vapper, sest enamus ei suuda nii vabad olla. Nii kaua kuni sul pahandusi ei ole, jätka aga samas vaimus.
 • Sa pole viimasel ajal just kõige parem sõber olnud. Heas sõber on alati mõistev, arusaav ja andestav. Võiksid olla ka lõbusam, sest siis on sõbral sinu seltsis hea ja huvitav.
 • Oled huvitatud VAID välimusest! Sa hindad välimust rohkem kui midagi muud. Kuid mis juhtub siis kui meeletu armumine otsa saab? Kui sa ei saa vestlust arendada selle kuuma tükiga, siis on suhe juba eos määratud hukule. Mahuta omale pähe, et hea välimus ei ole eduka suhte aluseks! Välimus pole igavene. Peaksid vaatama ka seda kas sobite hingeliselt kokku. Kui sellest aru saad siis näed kui täisväärtuslik võib suhe tegelikult olla.
 • Oled tulivihane. Kui kusagil on konflikt, siis suudad alati olla agressiivne ja vihane. Kui olukord natukenegi keerulisemaks muutub, tõuseb su hääl, räägid rohkem kui kuulad, su silmad suurenevad, su hingamine muutub raskeks ja su keha muutub rahutuks. Pärast seda oled lihtsalt vihane ja tihti unustad isegi millest kõik alguse sai. Et ennast parandada peaksid õppima olukorrale keskendumist. Ära hakka kohe solvama ja häält tõstma vaid kuula vastaspool rahulikult lõpuni, sest kaks vihast inimest teevad asja vaid hullemaks.
 • On arusaadav, et mõndadel inimestel nagu sina, ei ole vajadust hoida oma kodu läikivalt puhas. Kuid kui nõud on juba nädalaid pesemata ja vannitoa torud ummistunud, siis oleks aeg oma vaateid nautke muuta. Sinu tulemuste põhjal võib arvata, et sa ei ela puhtas kodus. Arvesta aga sellega, et inimese kodu ütleb tema kohta palju ja sinu kodu räägib, et oled lohaks ja must inimene. Nii, et tõmba aga need kummikindad kätte, võta ämbritäis kuuma vett pesuvahendiga appi ja hakka küürima!
 • Oled keskmiselt enesekindel. Sa tead täpselt, mis tunne on omada enesekindlust ja siis see jälle kaotada. See on täiesti normaalne, sest erinevate inimeste ja olukordadega on ka enesekindlus erinev.
 • Oled Ekstavert. Oled kohe kindlasti rohkem julge kui häbelik. Naudid olemist inimeste keskel ja sulle meeldib tegeleda asjadega, mis nõuavad grupitööd. Väljendad end selgelt ja ei jää kunagi vastust võlgu. Kuid ole ettevaatlik, liiga julge käitumine ei ole alati soositud.
 • Tulevik lubab sulle mugavat elamist. Ei olegi tähtis kas saad miljonäriks või mitte, kuid vähemalt ei saa sinust kunagi kirikurotti. Sinu motoks on kindlasti: miks koguda kui saad juba täna raisata? Mis ei tähenda, et oled vastutustundetu vaid elad lihtsalt tänases päevas.
 • Vahel juhtub, et oled dramaatiline, kuid enamasti oled siiski rahulik ja ratsionaalne. Kuid millest selline käitumine tuleb? Ilmselt on põhjus selles, et oled erinevate asjade suhtes erinevalt tundlik. Kuid mis asjad need ka poleks, mis sind dramaatiliseks teevad, püüa siiski rahulikuks jääda või kurnad end liialt. Kui tõesti tekib olukord, kus hakkad peast segi minema, siis küsi endalt, kas see on seda väärt?
 • Naerad ebasule näkku! Kui kahvel kukub maha, siis see tähendab, et su kahvel on nüüd must, mitte, et keegi hakkab külla tulema. Võib-olla on sul kunagi olnud natuke vedamist või koguni õnneasjake, mis kunagi õnne ei toonud, kuid üks asi on selge - oled loogilise mõtlemisega realist ja see ei lase sul sellistesse asjadesse uskuda. Kuid kui sina ei usu, siis ära hakka uskujaid selle eest pilkama, sest ebausk toob nende päeva killukese rõõmu - kes meist poleks rõõmustanud neljalehelise ristikheina pärast?
 • Sul on võrgutamiskunst täitsa käpas ja vahepeal ka kasutad seda, sest tead täpselt, millal on õige aeg ja koht. Sinu jaoks on flirtimine loomulik, lõbus ja hea viis oma ego tõstmiseks. Kuid ole ettevaatlik! Me kõik tunneme selliseid, kes flirdivad kogu aeg ja igal pool ja see on väga tüütu ja ärritav. Kui suudad end kontrolli alla hoida, siis sinust sellist ei saa.

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused