mina olen sander

ma ei osanud panna pealkirja ja avasin meriti msn.i vestluse ja ta just kuulas seda lugu, siis miks ka mitte.
mõtlesin, et ma pole siia ammu midagi kirjutanud. kõigepealt vabandan, et suuri tähti ei ole, ega tule sest nende panemine nõuaks näppudelt lisatööd.
1) täna on riko ja renata sünnipäev. palju õnne! riko sünnipäeva pidasime ka laupäeval. nagu ma kardole ütlesin, siis väga palju asju olid negatiivsed aga tegelikult oli ju tore. jah ma lasin terve eilse ja tänase päeva ringi, et aga tegelikult oli ju tore. aga oli ju?
2) sain vene keele jutustamise 4. veits pettunud, aga ei kurda hea et kolm ei tunud. sellessuhtes et mul ei tulnud üks sõna meelde siis oli mingi räigelt pikk paus ja õpetja ütles ette mulle. ja siis kui ma edasi läksin siis ma hakkasin seda sõna igale poole toppima ja see tegi õpetajale nalja. mainis ka veel et 'enne ei teadnud ja nüüd paned igale poole'.
3) tegin üle pikaaja ise süüa. vaatasin telekat ja sealt tuli see tere reklaam kus see naine neid erinevad sööke teeb ja siis ma läksin issi juurde et ou mine osta hapukoort, võid ja sokolaadi. ta küll alguses ei tahtnud minna, aga ma lubasin et ma pesen nõud ära (mida tema tegelikult tegema pidi) ja siis ta läkski. tahtsin teha seda kooki - http://www.tere.eu/retseptid/index.php?category=magus&page_number=2  aga mul ei olnud marju ja siis mõtlesin, et teeks sokolaadiga. tegingi. empsile maitses. mulle viskask kiirest kopa ette, rihard see normaalselt ütles et 'kui emme seda sööb siis ta hakkab küll oksele' FAIN, issi ütles 'nii magus'. a no siis kuna mulle viskas üle see magus kook siis tegin täidetud mune ka. empsil oli kohe hea olla kui tallinnast tuli söök oli olemas. hea töö , äkki see nüüd muudab laupäeva veits paremaks.
4) väike emotime tuli ka peale täna. mul oli postituse alguses mõte olemas mis ma siia kirjutan, aga nüüd on mul see meelest läinud. niu
5) hakkasin päevikut pidama. jah, sest siia ma ei saa kõike kirjutada. kui ma teeks privetblogi siis ma ei kannataks seda arvutit välja enam. ma niigi veedan siin liiga palju aega. facebook on elu !!
6) luban olla parem- hehe, sellega tuli meelde, et kirjand vajab tegemist. teemaks on koolivägivald, kes aidata tahab andke teada.
7) OHKURJA SEPP JA AVANDI POLE MULLE VASTANUD, KUST MA NENDE NUMBRID SAAN???

Lady Marmalade

Kommentaarid

 1. privetblogi - ma lugesin ja lugesin. Nagu vene keele privet. Üldse ei jaganud matsu välja. Geenius oled.

  "OHKURJA SEPP JA AVANDI POLE MULLE VASTANUD, KUST MA NENDE NUMBRID SAAN???"

  Improviseeri.

  VastaKustuta
 2. hahaha panin veits pange :D VEITS!
  ei nii ei saa :((((((((

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused