alati ei peagi kõik olema selge, pole tarvis teada mis edasi saab, kõik ei ole nii et on must ja valge..

täna on mul jah siin kõik nii must ja valge, see on see talve aeg, väike masendus ja nagu ikka enne suuri pühi.
täna on pilte ka ikka normaalselt. kevin vaata vedas ma panin ilusama pildi kui sulle näitasin. tegelikult on asi selles, et ma teen endale kunagi tatoka, see on täiesti kindel, kuhu ja mida ma küll tean aga ma ei ütle, sest see võib veel muutuda. koht ja asi ei ole pildi peal sest minu arust on see kole mis seal pildi peal on. väga väga väga rõve. kristiine kas sa seda suurt tüdrukut sealt läsna peolt mäletad? oli ju kole!

need on tehtud kristiine juures pühendusega tema perele. alati on esimene kord ja ma glasuurisin esimest korda piparkooke.

nagu öeldakse pikk jutt- sitt jutt. pärast arenguvestlust oli mu uksel selline silt. Rihard: "Lisete ma küll oskan lugeda, aga kas ma võin ka oma tuppa tulla."

Emps tahtis, et ma täna rihardist pilti teeks, ta käis sumo võistlustel ahah ja sai 2. ja 3. koha. ta oli juuube uhke, armas, peabki olema. vanaisa küsis mu käest, et millal ma mingi tantsimisega medalid koju toon haha.

seda pilti on mul raske kommenteerida sest ma kardan süstlaid ja ma hakkan peaaegu alati nutma kui mulle süsti tehakse. aga nagu mulle tundub on kätte jõudnud see aeg millal mina pean süsti tegema. täna vanaisa juures emme kutsus mind kööki ja ütles 'vaata nüüd kuidas ma seda teen, kui mind ei peaks läheduses olema, pead sina seda tegema' ja kui ta süstla kätte võttis hakkasin ma lihtsalt nutma. ma ei suutnud seda vaatada. teate ju küll seda kui arstis sinna süstla sisse seda vedelikku tõmbavad ja siis õhu välja lükkavad ja siis nõela otsas veits seda vedelikku lendab, sel ajal ma lihtsalt võpatasin. ja siis ta läks ja tegi vanaisale süsti. ja mina seisin kõrval nagu mingi imelik ja lihtsalt nutsin. vanaisa tegi veel nalja (mis minu jaoks ei ole nali) sel ajal kui emps süstalt sees hoidis, vastikvastikvastik. vanaisa ütles, et kui tal paha hakkab siis ta helistab mulle ja ma saan koolist ära ja pean talle süsti minema tegema. nüüd ma hakkan raudselt halvimal juhul igakord nutma kui näen et telefoni ekraanil näen 'Papa't vilkumas.

Kommentaarid

 1. :D:D minu uksel on ka hoiatus silt: "DANGER
  many
  illegal
  activities
  in progress
  enter at
  your own
  risk"

  VastaKustuta
 2. Sul vähe mahedam kui minu oma, ja ma usun, et Sinu uksest sisse tulla on meeldivam :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused