Blogi kinnipanemises on huvitav see..

     et siis Sa saad näga millised inimesed tegelikult Sinu blogi lugeda tahavad. See on äge, sest paljud kes minu blogi praegu loevad siis ma poleks nendepeale tulnudki, et nad võiks mu blogi lugeda.
     Täna koristasin tuba ja mul hakkas nii paha. Pea käis ringi ja mingid nõrkushood olid. Tegin endale süüa ja jäin magama. Voodi lendas mu all või noh vähemalt oli minul selline tunne. Und vist ei näinud, vähemalt ma ei saanud küll aru. Kui ma ärkasin siis hakkasin mingit uut seebikat vaatama nimi oli vist enamvähem selline, et vaene rikas tüdruk vms. Aga seal oli poni ! Põhiline, sest mina tahtsin kunagi väiksena endale väga-väga poni, millega maal ringi sõita. See oleks nii ideaalne olnud.
     Tegelikult ma mõtlesin, et ma peaks selle postituse pealkirjaks panema 'ma vihkan eurot' ja ma tahaks selle eest ära põgeneda, samamoodi nagu mu kallid sõbrad, kuid ma usun, et nemad lähevad igalepoole Eestist ära mitte euro tuleku põhjusel.
     Ma arvan, et kõik soovivad seda mis siin pildil on. Ma soovin teile kõike head ja võtke veel aastast 2010 kõik mis võtta annab! Mitte nagu mina, haha.

Kommentaarid

Populaarsed postitused