Keesin ise üle

Tulin just (okei pool tundi tagasi) Rakverest. BC Kalev Cramo - TTÜ Kalev 3 ja 4 koha mängult. Me ei suutnud Anniga valida kelle poolt oleme, lõpuks olime TTÜ, aga võitis ikkagi Cramo. Okei suva. Aga järgmine mäng BC Rakvere Tarvas - TÜ/Rock, ilusti öeldes kaotasime 30 punktiga. Mäng ei olnud nii põnev kui oli eilne mäng. Aga teine koht on ka koht.
Kui ma Helena ja Meritiga rääkisime, et kes kelle lemmik on siis minul on ikkagi Saage. Tahestahtmata, et ta kannab pahapoisi nime siis võib-olla just see mulle tema juures meeldibki. Ja kui ta on mängus nii hoos ja kui tuleb ajuvaba viga (jah, ajuvaba, sest viimasel ajal ainult ajuvabad vead tulevadki) ja kui tal need TERE EMAD (me Anniga enam ei ropenda, vaid ütleme, tere ema) lendavad, siis need tulevad nii südamest kui südamest tulla saavad. Nii mulle meeldibki. Ja kui ma lähen vahel tänu temale pöördesse ehk siis kui temaga platsil midagi juhtub ja ma karjudes püsti tõusen siis see on ainult sellepärast, et ta meeldib mulle (kas me oleme siin kõik ilusti suureks saanud ja ma ei pea hakkama seletama mismõttes meeldib? kui ei siis sellest mitte armastamise mõttes).
Täna istus minu ees, üks Rocki fänn. Hästi heledate juustega, pikkade roosade geelküüntega jõle krohvinägu. (kui ma järgneva teksti kirjutamisel väga hoogu lähen siis te võite ettekujutada milline ma mängul olin)
Ühesõnaga, ma arvasin kohe, et ta on raudselt Rocki fänn. Näkku oli kirjutatud juba et 'Rocki fänn'. Ma läksin talle alguses kogemata jalaga vastu. Siis ma toetasin oma jalga pingile, ja igakord kui ma oma jalga sinna panin vaatas ta seda, ma ei läinud talle vastugi. Siis tahtis Anni minu kotist oma rahakotti, andsin talle. Panin koti maha tagasi ja koti rihm läks ta selja vastu. Ta pööras minu poole ja ütles oma debiilsel häälel enam vähem midagi sellist "Ou, vaata et Sa mind mustaks ei tee." F U. Mul oli tahtmine talle öelda, et laku ja saapaid ja ütle kas need on mustad vä? Siis ma läksin pärast kogemata ta pojale? vastu jalaga ja ta kittus selle oma krohvinäole ära ja siis see vahtis oma krohvise näoga mulle otsa, no fuck you. Sellises kohas Sa pead arvestama, et inimesed võivad Sulle vastu minna ja kui Sa sellega ei arvesta siis kurat istu kodus mingis omas kaitsemullis nahhuj. Ta ajas mu räigelt vihale. Siis mul viskas räigelt üle. Ja kui Anni ja Pillerin süüa ostma läksid siis ma ikka ütlesin, et ÄRGE JUMALA EEST TEDA MUSTAKS TEHKE. Leenu jälle naeris. Leenu naeris mu üle niii palju lihtsalt. Aga noh mis seal ikka siis ma hakkasin juuksekarvu sellele eidele pähe panema. NO JA SIIS ISTUSID MEIE TAGA MINGID DEBIILSED TIBID.
"Vaata, sellel neegril on müts peas."
"See ei ole püts."
"ON KÜLL"
"See ei ole müts, see on peapael."
"ÄRA VALETA, SEE ON KÜLL MÜTS."
siis mul viskas jälle üle. vaatasin neid ja siis ütlesin
"Ou, Anni sellel tüübil on ju sall kaelas"
Anni jälle naeris. Aga no mis asja, ega see veel kõik ei olnud. Seal oli 2 tüdrukut ja 1 poiss.
Poiss " Sõber räägib nendega eesti keeles ja siis Saage tõlgib"
Tüdruk "Aga kuidas Saage hispaania keelt oskab"
Poiss "Sõber räägib eesti keeles ja Saage tõlgib inglise keelde"
Tüdruk "Oota, aga kuidas Saage hispaania keelt oskab. Kuidas ta seda teistele tõlgib."
Poiss "SAAGE RÄÄGIB INGLISE KEELT"
ja öelge siis, et ei aja närvi.

Kommentaarid

 1. APPI SEE ON NIIIIIIIIIIII MINULIK MA VIST TEEKS IGA HETK SAMA MOODI .. selle viimase kohta kus see hispaania värk oli, see oli like.. ma oleks karjunud neile, et TÜRA TA RÄÄGIB INGLISE KEELT !

  VastaKustuta
 2. HAHAHA.
  Meie juures istus 1kord 1 tibi.
  Ja kui kohtunik vilistas Tarvasele järjekordse sellise "tobeda vea" siis ta karjus: "Sa oled nii TORU.!"
  Ja ta tegi seda terve mängu.!
  "Toru." Oma meeldival kiledal häälel, mis paitas mu kõrvu.
  Oeh. Elamus missugune.!

  -Helena-

  VastaKustuta
 3. terve raamatu võiks 'huvitavamatest' fännidest kirjutada ma ütlen

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused