life is full of difficult decisions

no ma ei oska öelda mitte midagi enam. olen ka suht samas seisus nagu kaija-liisa aga no mu tuju tegi vahepeal heaks see, et liina tantsupartner mairold nägi oma uue soenguga hea välja, mul hakkas süda kohe kiiremine lööma. aga..
see aga tuleb siit pildi pealt. kõigepealt see inglise keelne, me kõik teame mis see tähendab ja kui sa ei tea siis tõlgi seda kus iganes tahad. aga see 'esmamulje- liiiiiiiiiga ego' no kas tõesti ?  ma ei tea kes sa oled kes nii ütled, aga kas see siis tõesti on nii? aga no kui te seda arvate siis palju õnne teile. sest no mina ise leian, et ma olen kohati väga emo ju. kust pagana otsast ma ego olen, kui ma vahepeal ütlen mõne lause mis on ego siis mõne ajapärast ma ütlen haha ja muidugi olen jah parim, see oli näide. aga no tõesti? no ma ei oska midagi öelda, hullumaja. isegi kevin ütleb mulle, et ma ei peaks nii enesekriitiline olema. ISEGI KEVIN ÜTLEB SEDA. no mida siis veel ?
a no mu lemmik liina ja mairold võitsid. tore, mul on nende üle väga hea meel!

ma ei ole pissed off, kõik on korras

Kommentaarid

 1. Milleks sul sayatme on kui sa kriitikat ei kannata?

  VastaKustuta
 2. Anaonüümsed inimesed on sitakotid kes ei julge oma arvamust avaldada näost näkku.
  Ei ole sa ei emo ega ego, tore ja armas tüdruk oled :)

  VastaKustuta
 3. kulla anonüümne, hetkel ma kirjutasin siia sellepärast, et ma ei saa aru kust kohast inimesed võtavad, et ma ego olen. kui mulle koguaeg öeldakse, et ma olen emo siis no ma ei saa aru.
  aitäh Mario!

  VastaKustuta
 4. Mu vanaema lemmikpaar :D Hääletas ka. Kogu aja rääkis, kui võrratud nad on ja lõpus tahtis rõõmust pööraseks minna :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused