mäleta mind kui tüdrukut kes alati naeris, kuid harva oli õnnelik

eile ma rääkisime anni ja kristiinega buliimiast. täna ma mõtlesin, et ma hakkan buliimikuks vist. või noh tegelikult ma olen siin seda asja päris palju uurinud, tagajärjed on nutused, muidu hakkaksin küll.
ma mõtlesin juba eile pärast kojutulemist siia kirjutada eilsest kossu mängust. aga ma ei saanud, lihtsalt ei saanud. pärast kooli ma olin veitsa kodus ja siis läksin poole viieks kristiine maja taha, kuna me saime ta isaga rakvere. kindel pihlakasse minek oli. tavapärane latte ja midagi söögipoolist. naersime veel, et me nagu reedesed püsikliendid neil varsti helistavad nad meile ja küsivad kas täna soovime salatit või lastepraadi. pihlakas on mulle väga meelejärgi. mahe. kõigeparemaks läks asi siis kui ma järsku vaatasin, et margus grosnõi uksest sisse astus. ohjumal küll. mul hakkas kohe söögist paha, aga seda ainult heas mõttes muidugi. mõtlesin, et lähen temaga juttu rääkima. mõeldud tehtud? jah, läksin tema juurde ja ütlesin tere. ka temagi üllatus oli suur kui mind nägi. kallistasime, muide ta näeb väga hea välja. rääkisime veidi juttu. ta küsis, et mis ma siin teen, ma rääkisin, et tulin enne kossumängu sõbrannadega sööma. siis ta ütles, et ta läheb proovi ja patsutas oma kitarri peale, mis tal seljas oli. Unenäokohvikust rääkis ta. http://rakvereteater.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=627&Itemid=36 . vaata hinda ohjumal. kuigi ma ei ütleks, et ma seda näha ei taha, sugugi mitte, ma tahaks seda väga näha juba marguse pärast.
unistuste agentuurist rääkisime ka. no pagan tahan pilte panna, aga arvuti üldse ei lase. mis toimub?
(no siin peaks olema pilt kus margus on pikali ja tal see sädelev meik peal on. kes unistuste agentuuri vaatasid need teavad milline ta oli)
koss oli nagu ikka, närvesööv. eriti see hallipäine mees, kes minu ees istus ja meid oma vanaaegse fotokaga pildistas. teate küll see fotokas kuhu filmitrullike sisse läheb. kõige naljakam oli see kui tal film täis sai poole mängu pealt ja siis ta seda vahetama hakkas.
(siin oleks pilt olnud kus ta oma filmirullikest vahetas)
tegelikult alguses kui ta pilti tegi siis ma ikka naeratasin ja tegin ilusat nägu, et normaalne. aga kui tuli veel üks pilt ja selle mehepoolt veidrad pedofiilinäod siis see asi enam nii ilus ja tore ei olnud. ma olin suht freaked out lõpus. kui ta viimase pildi tegi ma panin käed ette, nii et ma oleks peaaegu ta fotokat muutunud ja ütlesin enam vähem midagi sellist, et mida sa teed, sa ei tee minust pilti. ja siis ta ütles mulle rahune maha. MIS MÕTTES RAHUNE MAHA? TRA SINA EI TEE MINUST PILTI NAHHUJ. ma olin räigelt endast väljas. tegin talle mingi värdja näo ja siis ta pööras selja meile. kust kuradi kohast sellised inimesed tulevad? täiesti lapi pöörab täiesti tühjakohapealt meie poole näo ja teeb pilti. okei ma saan aru 1 pilt hulludest fännidest kes kisasid. selge. aga veel 1 ja veel 1 ja siis üks veel kolmest väiksest poisist no on mõtet teha pilti kui inimesed on sulle räigelt seljaga? mis mõttes nagu?
(siin on neist samast kolmest poisist pilt mis ma ka siis oma hüpersuper telefoniga tegin)
pärastises ma enam ei räägi, minul pole sellest midagi rääkida.


lisete.

Kommentaarid

Populaarsed postitused