when somebody hurts you, cry a river, build a bridge and get over it!

Who was the last attractive person you saw? Ma jätaks selle enda teada, aga tema kohta käiks see lause "should I smile because you are my friend or cry because that's all we'll ever be."

Would you consider yourself a complicated person? Jah küllaltki, kui keegi mulle seda ütleks siis ma nõustuksin temaga 100%. Mis teha.
Do you have a tattoo? If not, are you going to get one? Ei, mul ei ole tatood, aga ma tahaks küll kunagi endale selle teha. Mingi emo tekst kuhugi randmele näiteks. Okei see oli joke.
Have you smoked a cigarette in the last 24 hours? Ei, issand, aga ma nägin täna kuidas meie kooli Egglet lihtsalt Rakvere Spordikast välja tulles suitse kimuma hakkas. Õõvastav.
What emotions are you feeling right now? No ma küll ei tahaks öelda, et ma olen emo hetkel, aga midagi sinna poole küll. Selline raske on olla. Midagi häirib mind väga palju. Ma olen selles jamas täiesti üksi. Aga seda ma ise olengi tahtnud ja ma ütleks, et parem ongi.
What are you currently doing? Vaatan viasat sport balticust kossu Euroopaliiga CSKA Moskva-Ateena Panathinaikos mängu. Ma ei oska öeldagi, kelle poolt ma olen. CSKA vist. (a no Ateena võitis 4 punktiga)
Do you miss anybody? Miss anybody, ma ei tea. Seda on raske öelda. Ausalt ei tea.
Is there a person of the opposite sex who means a lot to you? On küll, neid on isegi palju. Ma just alles hiljuti leidsin oma päeviku, kuhu ma olin ühest noormehest kirjutanud, et ta tähendab mulle palju ja on tegelikult hea sõber.
How has this week been? Veniv. Pärast esmaspäevast BC Tarva- Võru KK mängu mida ma vaatamas käisin, läks kõik kuidagi väga aeglaselt. Vähemalt nüüd on paar vaba päeva. Magan lõunani ja kuidas veel.
Do you believe everyone deserves a second chance? Jah, kindlasti, või noh, mingil määral. Teine võimalus on veel okei, aga rohkemat ma ei tea.. Oleneb inimesest tõesti.
What do you want most right now? Tahaks ühte head kakaod ja kampsunit ja villaseid sokke. Ja ühte head jutuajamist mõne hea inimesega.
Do you remember your dreams? Enamasti mitte. Need ei ole normaalsed. Sellised ajuvabad enamasti. Viimati nägin ma, et meie5 läksime lennukiga kuhugi ja lennuk hakkas alla kukkuma, aga edasi ma ei mäleta ilge seiklus oli see.
What will you name your son? -

What will you name your daughter? -
What is your favorite number? Mul ei ole numbrit mis oleks mu lemmik. Aga mu sünnipäeva kuupäev 14 on suhteliselt armas ja no ka 21 on teadagi miks üks meeldivamaid.
What time did you go to sleep last night? Mingi üheteist aeg, ärkasin ühe aeg veel ülesse, panin muusika kinni, viimase lauluna kuulsin ma 'Si- si- si- sitapead, kõik mehed on..'.
Are you afraid of falling in love? Veidikene küll, sest enamus ajast olen mina see kes haiget saab.
Do you have a weird little sister? Ei aga üks weird little brother on küll.
Are you currently wanting any piercings or tattoos? Jah, ma olen koguaeg tatood tahtnud ja ka kõrva veel paari augukest.
Are you one of those people that always answer their phones? No nii palju kui ma kuulen, et mu telefon heliseb siis küll, aga kui ma ei kuule siis ma ei saa ka vastu võtta.
Where would you like to be right now? Koos Kristi ja Janne ja Kaupo ja Chrisi (veel keegi?) Türgis.
Are you in a good mood? Mitte eriti. Need küsimused on imelikud veidike, sest alles küsiti kuidas mu tuju on.
What SHOULD you be doing right now? Ma peaksin magama minema. Ma peaksin salvestama need vastused ja homme edasi tegema. Ma peaks Leenu juures olema. Ma peaks, ma peaks, ma peaks kirjutama mida ma tunnen.
Are you currently looking forward to tomorrow? Ei, õppima peaks ja vanaisa juurde peaks minam. Õppimine on negatiivne. Vanaisa juurde minemine positiivne, samas ka veidi negatiivne, kui ta hakkab oma teate küll vana inimeste jutuga pihta siis mu meel muutub kurvaks ja see ei ole tore.
Do you plan on sleeping in tomorrow? Ilmselgelt. Ma peaksin endale kõrvatropid panema, sest Rihard hakkab hommikul kell üheksa juba oma autodega mängima või siis on arvutis, aga suva ta teeb koguaeg oma suuga autohääli.
If you died today would your life be complete? Kusjuures kui me Rikoga koju tulime, siis ma mõtlesin küll, et mis siis saaks. Pillerin veel ütles, enam-vähem midagi sellist, et hoia mind täna vms. Siis ma mõtlesin küll, et mind sa hoidma ei pea.
If you are being extremely quiet, what does that mean? Kas mul on paha tuju või ma ei taha lihtsalt rääkida ja kui ma ei taha rääkida siis on mul kas mitte jututuju või siis paha tuju. Igatahes kõik jookseb ringiga kokku tagasi.
Do you know what high school your dad went to? Ega tegelikult ei tea. Äkki Tapal mingis koolis? Ma ei tea oma isa lapsepõlvest midagi. Ainult seda, et ta ema kutsus oma lapsi Ants, Ints ja Valts, aga kui mu klassivenna isa Andris hakkas mu onude ja isaga suhtema siis enam mu isa Antsuks ei kutsutud, sest Andrist kutsuti Antsuks. Sellest ajast peale pole mu isal enam hüüdnime.
What time will you be getting up tomorrow morning? 12.00-14.00 vahel ja kui ma peaks varem ärkama tänu empsile, Rihardile või isale siis oi ma ütlen. Nad võiks mu peale ju mõelda ka, sest ma olen raskest koolinädalast väsinud. Lohutan ennast sellega, et järgmine nädal on hullem!
When you have nightmares, do you wake up crying? Mul ei olegi vist selliseid õudusunenägusid olnud, et ma nuttes ülesse peaks ärkama. Üldse pole vist selliseid ünenägusid näinud.
Is your last name longer than 6 letters? Jah, üks täht on rohkem.
How are things between you and the person you like? Mulle meeldivad nii paljud inimesed, et ma ei oska midagi öelda.
Last time you had butterflies in your stomach? Ammu pole keegi seda küsimust küsinud, vabandust ei mäleta, või noh ma tean küll miks ja värki, ma tean seda väga üksikasjaliselt, aga kuupäeva küll ei mäleta.
What were you doing at 7:45AM this morning? Magasin, arvata on. Ma ärkan kell 8.00-8.30 vahel tavaliselt.
Where would you rather live, England or Itay? Ma ei tea, ma pole kummaski kohas käinud, ei oska öelda. Äkki Itaalias tahaks ma rohkem elada.
Do you have any pets? Enam mitte, kahjuks. Emps ei taha ka, kuna me elame korteris ja nagu tema ütleb siis ma ei hoolitseks ta eest. Ei ütleks, et emps minust hästi arvab.
When was the last time you cried? Täna, enne kella kuut Pihlakas.
What will you be doing at 3pm tomorrow? Õpin või siis olen vanaisa juures.

Kommentaarid

Populaarsed postitused