Leidsin ennast..

Alvariga arutamast, et millised naised meestele siis ikka lõppude lõpuks peale lähevad. Kas punapead, blondiinid või brünetid. Minu jaoks on neile alati peale läinud blondiinid ja mingi teema on punapeadega, mis teema seda ma ei tea.
Punapead mulle meeldivad. Mul oli endalgi mõte, et värvin juuksed ära. Aga siit tuleb tegelikult küsimus suurele ringile, et mis te arvate mis neis punapeades on mis meestele meeldib? Kaisa, siit tuleb küsimus Sulle, mis Sinus on? Haha
"Punapead on lihtsalt punapead, see on omaette teema"
Neid oli tal lihtne iseloomustada, tuli kohe ludinal.

Blondiinid on sellised nagu nad on. Mul ei ole nede vastu midagi. Meestel ka pole nagu näha. Kui on seltskond brünette ja blondiine koos siis on blondid need keda esimesena märgatakse ja kes silma jäävad. See on nagu loodusepoolt ette nähtud.
Siit sama küsimus Pillerinile.
"minu arust on nad endale sellise naljaka ilme kujundanud. Blondid on peamiselt tibiilusad."
Seda oli juba veidike raskem iseloomustada, sest tegu on blondiinidega, keda me kõik tunneme enamvähem mitte tarkadena nime all.

Brünetid on brünetid, mis siin öelda. Sugulased mul. Nad ei lähe meestele niiväga peale, aga on ka erandeid jah.
"Tegelikult vahet ei ole, peaasi, et tüdruk oleks ilus."
Seda ei iseloomustatudki. Veider. Aga tõsi.

Rääkige mulle ka mis te arvate siis, sest ma ei taha siin koguaeg nii kirjutada, et ma üksi kirjutan, teie loete ja ma ei saa midagi teada mida te mõtlete.

Kommentaarid

 1. Hah, mul üks brünett sõbranna küsis ükskord, et mis värk see on, et blondid paremini meestele peale lähevad, kui brünetid.. ma vaatasin imestunult talle otsa ja tahtsin küsida just vastupidist..

  VastaKustuta
 2. eks need blondiinid ajavad muidugi tagasi kõike.... :D

  VastaKustuta
 3. Kui nüüd aus olla, siis juuksevärv ei mõjuta küll mitte grammigi. Juustest oleneb ainult nii palju, et kas nad on ilusad - puhtad, soengus või pulstunud ja muud taolist. Aga noh, üks tark inimene kunagi ütles, et blondid on keppimiseks, brünetid naiseks võtmiseks.:D
  Samas ma pean endale vastu rääkima ka...väga imelik on vaadata punaste juustega poissi..nagu...creepy

  VastaKustuta
 4. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
 5. Marioga täiega nõus. Nagu sellesmõttes, et juuksevärv ei mõjuta midagi. olen ka sattunud vestlustesse juuksevärvi teemal. Ja arukad meessoost isikud(mitte, et neid palju oleks, kuid siiski) on öelnud ka, et juuksevärvsist ei sõltu midagi. Kui on brünett ja ikka kuradi loll, siis no mis sa sellisega peale hakkad? Või noh, blonde teatakse üldjuhul kui neid mitte tarku,nagu sa ütlesid, siis kui on reaalselt nagu arukas blondiin, siis noh , ega nii ongi ju. Ok, ma ei oska öelda, kas sa mu poindini jõuad, aga jutu mõte on siis ka see, et juuksevärvist ei sõltu midagi ja nende jaoks, kellele sõltub - on lihtsalt lihtlabaselt öeldud pehmelt idioodid :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused