ma ei saa aru..

    mul on väga paha olla, olen voodis ja kirjutan blogi, ma ei tea kas ma homme kooli lähen. lugesin Kaija blogist ka, et mingi kõhuviirus on liikvel, emps tuli ka koju küsis mis mul viga, ma ütlesin paha olla ja siis ta mainis ka midagi sellest viirusest. aga see selleks
    jah, tuleb üle pika aja selline nukker postitus, sest ma olen täna tõesti nukker. kõik tänu sellele, et ma vihkan alkohooli, tegelikult ei vihka, aga mind ajab endast välja see kui inimesed ei oska seda normaalselt tarvitada. miks on vaja keset päeva enam-vähem purjus olla ja siis sitta suust välja ajada? miks no. "oled lits" no nahhuj ise oled. türa närvi ajab.
    teiseks see, et ma pean nii paljudele inimsestele pettumust valmistama. ma tean, et ma ei ole nii kukununnu kui ma olla võiks, nii mõnedki asjad mida ma minevikus tegin ei näita mind kõige paremana ja vihake mind või ärge sallige mind sellepärast. ma ei saa midagi teha, et ma olen selline kes tahab katsetada ja uusi asju proovida, et ma tulevikus oma lapsepõlvest mitte midagi ei mäletaks, et oleks mida mäletada, sellepärast ma selline olegi. ja nagu Anni mulle ütles siis see teebki minust Lisete. ma olengi kummalise iseloomu ja kummalise käitumisega tüdruk. mu tujud vahelduvadki väga kiires, enam küll mitte väga, aga siiski. kõik teadsid mind nii ja nad vähemalt teadsid. vähemalt teavad. jah, mulle läheb korda mis inimesed minust arvavad. isegi liiga palju läheb.
    kolmandaks ma või õigemini mulle tuletati meelde seda küüditamise asja ja ma võtsin oma sugulase kirjutatud raamatu välja ja lugesin seda veidi, ma olen selle küll korra juba läbi lugenud, aga tähtsamad kohad lugesin uuesti üle, sest mind huvitab kõik see mis toimus seal.. Sealt raamatust..
 "Kungla Rahva" viisil lauldi:

Kui eesti rahvas vanal aal
sõid saia, sealiha
siis Stalin sellest teada sai
tal tõusis saagiiha

Ref. Tuli aga Eestit röövima,
Suure punaväega,
tuli aga Eestit röövima,
kott oli seljas nööriga.

Siis Varesest sai laululind,
kes hoolsalt täitis pugu,
siis hõiskas kommunisti rind
ja terve vene sugu.

Ref. Tuli aga..

Nüüd Vares istub Toompea mäel
ja vahib hoolsalt itta,
kas Stalin näeb kui kõrgele
ta tõstab punalippu.

     Igatahes ma vist olen sellest rääkinud, aga minu vanaema tädi lapsed tapeti seal vene poiste poolt ära, Rein uputati ja Priit loobiti kividega surnuks. No mis elu see on?
     Samuti ka mu vanavanaisa oli kinnivõetud, aga eksiti ja ta lasti vabaks. Emme on alati rääkinud, et ta oli hea mees, hoolis kõigerohkem teistest ja alles siis endast. Mul on väga kahju, et ma teda ei näinud. No mis elu see on?
    mulle toob see küll pisarasilma ja ma mõtlen ühaenam, et ma tahaks Mareti tädiga sellest rääkida, nii kaua kuni teda on ta juba peagi 90 ja kas 4 või 5 saamas

Kommentaarid

 1. Ära usu purjus inimesi, usu mind ja usu endasse :)

  VastaKustuta
 2. Mu vanaisale määrati surmanuhtlus riigireetmise eest, kuigi mu vanaisa oli samal ajal rindel võitlemas. Ta toodi sõjast aint selleks ära, et teda surmata.

  VastaKustuta
 3. Võilus anonüümsete vastu veel käib?:D

  VastaKustuta
 4. praegu mul ei ole nende vastu midagi, sest ma tean, kes mu blogi loevad.
  Aitäh Mario :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused