Ma jumaldan ja vihkan..

..hetke emotsioone. Jumaldan- sest need muudavad elu värviliseks ja elamisväärseks. Mis oleks elu ilma emotsioonideta? Üks tühine rutiin. Sünnid-elad-ärkad-sööd-magad-sured. Elus on vaja emotsioone. Neid väikseid vastikuid emotsioone, mis vahel kõik nii halvaks teeb, et tekibki mõte, et enam hullemaks minna ei saa. Saab, alati saab. Seda ma tean. Sellega ma olen nõus. Alati saab hullemaks minna. Millega ma aga nõus ei ole on see, et kõike ei saa. Kui tahad siis saab. See ei ole nii lihtne ju?! Olgugi, et me oleme oma elus saanud mõne asja mida me tahame. Kuid see on ju ainult üks väike killuke sellest suurest tervikust mida me tahame. Ükskõik kui palju me ka selleks vaeva näeme. Tahame raha. Tahame kuulsaks. Mõelgem kas need rikkad ja kuulsad inimesed on õnnelikud? Neil ei ole jamasi? Neil on kõik hästi? Jälle tulevad mängu emotsioonid. Mis teha.
Tegelikult ma tahtsin öelda, et armastust raha eest ei osta ja kui ka ostetakse, siis mis elu see on.

"Sa saad rikkaks, abiellu minuga"
Vaatasin just tv3 filmi Alive. Väga hea ja vana film oli. Jah, ma jälle nutsin, aga see film oli seda väärt no ja kes seda veel näinud ei ole siis kindlasti vaadake. Kuigi ma arvan, et ma olin ainuke imelik kes seda näinud ei olnud. Kuigi isegi ükskoht tuli tuttav ette, ju siis ma olen seda kunagi silmanud, aga mitte nii süvenenult vaadanud.
Ma sain jälle aru, et siin ilmas on kõige olulisemad need inimesed kes Su ümber on ja kes Sinust hoolivad. Õiged sõbrad on need, kes ohverdaksid oma keha söögiks kui nad surnud on, ainult et Sina ellu jääks.
Ma tean, et Sina seda ei ole, aga tea, et hetke emotsioonid on ühed jumalikud asjad ja kui keegi teine Sinust ei hooli siis mina ikka hoolin!

Kommentaarid

  1. Mina ohverdaks oma keha söögiks, kui ma surnud oleks, et sina ellu jääks:D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused