ma mõtlen, et mulle meeldib arvuti

hahah, ma olen kindlasti üks neist inimestest, kes ilma arvutita hakkama ei saa. naljakas.
käisin eile kossul ka, olin arvestanud Tarva suure ~ 100 punktilise kaotusega. aga no vahe jäi lõpuks ainult 10 punkti ja mäng oli väga hea, selline põnev. need kes kohal käisid, need teavad. täna hommikul ma ei saanud vabse rääkida. nüüd hakkab juba hääl tagasi tulema. nu, ma eile karjusin ka väga palju nagu pool aega täitsa üksi üle saali, väga fun.
seal olid eile mingid tüübid ka, kes meid koguaeg vaatasid. nad ajasid suht endast välja mu, aga samas oli see väga naljakas. ma lõpuks karjusin seal omaette, et ärge vaadake meid. ja Krissu, Leenu, Pille kõik naersid jälle. uh, karm. ma olin mängu lõpus nii hoos, et ma oleks võinud ühe mängu veel vaadata. (loe karjuda) aga kahjuks ei saanud ja siis ma mõtlesin, et kui ma peaks neid tüüpe kes meid vaatasid õues nägema pärast siis ma ütlen neile, et kuulge olge head ja järgmine kord piiluge salaja.
vaatan praegu kättemaksu kontori kordust ja seal käis see happy ending lugu, oppa, nii ammu pole seda kuulnud, postitan selle ära ja siis kohe kuulan ja laulan kaasa!

Kommentaarid

Populaarsed postitused