Ma olen ka ilus

     Jah, lugesin Kevini postitust ja hakkasin nutma, sest nii on. Olen naiivne jah. Olen keeruline jah. Olen otsustusvõimetu jah. Ja veel väga palju teisi asju mis ma olen. Aga mis ma teha saan, et ma tegelikult kõik need pahad asjad olen. Vähemalt olen ma ilus. Ja käigu need debiilikud kuu peale kes mulle sayat.messe kirjutavad, et ma olen kole, maakas ja ego. KÄIGE KUU PEALE. Ma olen ilus. Ja see, et ma endale ja ka vahel teistele ütlen, et ma ilus olen ei tee minust ego või teeb? Ah käige kuupeale siis. Iga inimene peab ütlema endale, et ta on ilus. Ma võin öelda, et ma olen ilus (ja kui keegi vastu vaidleb siis vaielge), sest iga inimene ei ole saunast tulles ilus, aga ma võin teile öelda, et kui mina saunast tuled olen ma ilus, vot.
     Okei, ma vist läksin jälle liiga hoogu nagu ka üleeelmises postituses 'irooniakunni' omas. Hetkel ma mõtlen, kui kõik on ära räägitud siis oli minust nii loll sellist postitust teha, aga mis ma teha saan kui ma sellise äkilise iseloomuga olen ja.. Okei ma ei vingu ega virise, sest see on minu blogi ja ma kirjutan siia seda mida tahan. Seda enam, et see on nüüd kinnine ja ma tean kes seda loevad ja kes seda teavad. See on positiivne, mulle meeldib.
     Mu sõbrannad on nakatanud ka minule väikese parasiitsõna 'rämps'. See on väga halb parasiitsõna, sest kui nad rääkisid selle sõna tagamõtte ära siis, ma küll ei taha seda kasutada. Aga ma siiski kasutan. Mu blogi loevad hetkel minu arve pidamise käigus ainult kolm poissi, seega Mario ja Kristo andke andeks. Te teate mis ma teist arvan ja Robi Sa ole ilus edasi, Sinu rämpsu aeg on möödas.  Aga ma tahtsin seda öelda, et meeste kohta käib sõna rämps väga hästi. Mul on väga kahju, et me inimestes pettume. Ma ei saa üldse aru, miks selliseid inimesi olemas on. Jah, ega paremat sõna kui rämps nende kohta ei ole. Ma ei lasku pisiasjadesse. Aga ma usun, et te tüdrukud olete vähemalt korra elus näinud või tundnud ühte rämpsu, ma olen selles enam kui kindel.

Kommentaarid

  1. Kallis neiu, mind see rämps ei solva, ehk isegi on kompliment.
    Ja olen ühisel arvamusel sinuga, et need kes sind koledaks ja egoks ja mis iganes peavad on idioodid.
    Aga lihtsalt ära arva, et ainult mehed on need kes valu ja pettumusi tekitavad. Usud või ei aga see oleneb kõik inidiviidist. Ma olen ka väga väga kõvasti haiget saanud, aga noh, mitte ei ole selle valu põhjustajaks olnud poiss. Aga siiski, päris kurjast öeldud meessoo pihta. Ma tean üsna paljusid meessoo esindajad, kes ma julgen välja pakkuda, et nad kohe kindlasti ei kuulu sinna "rämps" nimekirja. Kallis oled mulle ja ole tugev edasi, ära lase endale igasugust rämpsu ligi siis.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused