"ma tean, et ma olen Su vastu kuri, aga miks ma olen seda ma ei tea"

     nagu te näete siis olen ma oma blogile uue välimuse andnud. mulle täitsa meeldib, vana viskas üle, liiga värviline oli. aga see selleks.
     eilene ja üleeilne päev oli mu jaoks veidike emotsionaalne. ma ei saaks öelda, et ma ei ole rahul sellega, et ma nüüd nutta sain üle pika aja. jah, see oli armas. või noh, ma ei tea. üleeile ma rääkisin ühe noormehega sõpradest ja ta ütles, et inimestesse ei tohi väga palju süveneda, sest kui nad teist lahkuvad siis ei ole nii valus neist lahti lasta. tänu sellele ma mõtlesin, et miks küll mina selline olen, kes inimesesse hästi palju süveneb ja siis vastu näppse saab, kuna inimesed on vastikud? ma ei tea. rääkisime koertest ka, et koerad on parimad sõbrad ja neid ei asenda miski. ma kardan koeri aga bernhardiini tahaks küll (kõige parem koer keda üks koera kartja tahta võiks). lisaks sellele ta sai aru, et mul on midagi viga. ma täitsa imestasin, sest ta teab mind väga lühikest aega. ma rääkisin ära mis mind piinab ja siis ma hakkasingi nutma, aga ma olin väga õnnelik, et ma nutma hakkasin, sest see oli seda väärt.
     eile aga ma sain aru kui väga ma mõndasi inimesi igatsen. ja mind teeb kurvaks see, kui need inimesed kellest ma väga hoolin. ma isegi mainisin talle, et ma lähen koju ja kohe nutan. siis ta kallistas mind ja ütles, et "ma tean, et ma olen Su vastu kuri, aga miks ma olen seda ma ei tea." pärast seda ma mõtlesin, et ma nüüd küll koju nutma ei lähe sellepärast, küll kõik läheb paremaks, aga nii kui ma olin selja pööranud ja ma hakkasin koju kõndima, hakkasin ma nutma. Lisete, Sa oled armas.

Kommentaarid

Populaarsed postitused