Mu peas on nii palju mõtteid, et sinna mahuks ära kogu Su puberteet

     Nonii, kui keegi teine ei tee, siis mina ikka teen *keel*.
     Lugesin mõningaid solvanguid mis netis üleval on ja ma hakkasin mõtlema, et kas ma pole sobivas tujus või miks ma küll neist aru ei saa, ühest sain, ma arvan, et te saate ise ka aru miks ma sellest aru sain Suured rinnad ei loe kui sa oled paks.
     Ma olen väga suure valiku ees see on selline 50-50 valik. Et kas ma lähen homme kooli või ei. Tegelikult ma ei taha sinna minna ja kõik need teised asjad veel. Samas hommikul viimasel hetkel ma raudselt lähen, südametunnistus hakkab piinama. Aga eks seda ma veel vaatan.
     Emps tuli enne kiiresti koju võttis joonlaua ja läks papa juurde, ütles, et nad jäävad Rihardiga ööseks sinna, et papal pidi väga paha olema, tal olevat päeval kiirabi ka käinud. ÕH. Mingi ajapärast ma olin jälle samas kohas kus veidike rohkem kui 2 nädalat tagasi. See emontsioonide värk. Läksin msn.ist eemale, sest ma ei suutnud seal enam olla. Pesin nõusid nagu emme oli soovitanud mul teha. Polnud probleemi, panin muusika telefonist mängima ja hakkasin pesema. Järsku täiesti suvaka koha pealt hakkasin ma nutma. Oota nagu what? Pesin suurt rohelist kruusi ja lihtsalt nutsin. Aga see selleks.
     Mul on blogitamine jälle vaikselt unarusse jäänud, aga ma loodan, et see on okei, päris kahte postitust päeva ei viitsiks ka lugeda ju.

okei, nüüd ma ei oska siia enam tõesti midagi kirjutada.
koolis läheb hästi, kahtesi pole veel saanud
     muidugi, asjad on jälle pahasti, aga..

Kommentaarid

Populaarsed postitused