kümme päeva

          täpselt kümme päeva tagasi ma tegin viimase postitused. Asi on lihtsalt selles, et mu arvuti ei salli mind ja viskab pildi tasku ALATI, kui ma blogger'isse tulen. aga, ma arvan, et selles ei ole nii suurt probleemi.
nüüd ma sain empsi arvuti ja kirjutan midagi. mul oli küll mõte kirjutada pikalt ühest sündmusest, aga enam ma ei ole selles kindel ja ma usun, et ma jätan selle vahele.. või kirjutan väga lühidalt oma nendest päevadest, mis vahele jäänud on. 
5.02 - koristasin Koidutänaval ja lugesin surmakuulutusi. Käisime vist seepäev Leenu, Pille, Mammu ja Rikoga Viitnal Kadaka burksi söömas. Mm.. nii hea, see on lihtsalt parim burger, mida ma saanud olen.
6.02 - vanaisa matus. raskeim päev, mis olnud on. ma isegi öösel kirjutasin oma telefoni midagi "Kell on pool 2 öösel, täna on Papa matused. Alumised naabrid karjuvad. Ma kardan tänast päeva." Mul ei olnud/tulnud und, piinlesin seal voodis. Järsku alumine naaber karjub SEE ON MINU KODU ja hakkas jama pihta. pärast seda ei saanud ma pool tundi magada, nad karjusid väga-väga kõvasti..
7.02 - tavaline koolipäev nagu ikka, va. see, et ma ei suutnud seal olla ja tulin koju. 
08.02 - 10.02 - seda aega ma ei mäleta.
11.02 - PUUSANÕKS, vaatamata sellele, et oli vähe inimesi, mulle see meeldis ja jah.. 
12.02 - sain teada, et nüüd siiski kolime.. ma ei osanud seda kuidagi omaks võtta. aga mis seal ikka, see oli Papa viimane soov. Krissu kutsus meid Ann'iga enda juurde sauna ka. Väga tsill oli. :)
13.02 - lammutasin Koidutänaval korstent.

14.02 - sõbrapäev. ei meeldi mulle väga. või noh, see on mu silmis oma tähtsuse kaotanud.. Renata keeras ka täna ära ja siis tema järel Regiina. Mul on tervest nende perekonnast kopp nii ees. 
ASI ON PÕHIMÕTTES

Kommentaarid

Populaarsed postitused