Day 11. Put your iPod on shuffle and write 10 songs that pop up.

  1. Sunrise Avenue- Fairytale gone bad (ma otsustasin iga loo kohta midagi kirjutada ka, muidu tuleb igav postitus. Mulle meeldib see lugu ja ma olen selle alles nüüd enda jaoks avastanud, kuigi see on juba vana. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad seda eesti muusika auhindade jagamisel laulsid, nii ilus)
  2. Vesikas & Fofkin- Mõttepaus (me oleme Ann'iga iga geo tund proovinud lugeda mittu 'mõte' sõna seal kasutatud on, aga meil läheb alati sassi ja siis me anname alla)
  3. Wiz Khalifa- Say yeah (selle loo sain ma peri käest, ma isegi ei tea miks)
  4. A Five Frenzy- Almost lover (ma tõmbasin selle loo endale täiesti kogemata ja siis kuulasin paar korda, ei meeldinud. hiljem kuulsin seda ühest seebikast ja siis tuli meelde, et mul on see laul. nüüd meeldib täiega)
  5. Lilly Allen- Smile (but you are fucking that girl next door- kõige parem koht sellest laulust. ammu pole temast midagi kuulnud)
  6. Eminem- Mockingbird (pole midagi öelda, eminem meeldib mulle)
  7. Móre & Tommyboy- Andke meile rohkem (see meenutab mulle seda laulu, mille järgi poisid tantsivad. mis selle loo nimi oli)
  8. Fofkin & Karantiin- Harakasündroom (okei, see lugu meeldib mulle. isegi kui sellel on sellised sõnad nagu jah. mahe lugu)
  9. Ludacris- How low can you go (see lugu meenutab mulle kristot, väga haige)
  10. Serani- No games (meenutab mulle ukut. täiega mahe lugu. mulle siiani väga meeldib)

Kommentaarid

Populaarsed postitused