ole(n) kuum!!

ma ei teagi kust nüü alustada. peaks vist kõigepealt ütlema, et mul on ametlikult (parasiitsõna) remontimisest kõrini. eriti tapeedi panemisest ja radikate värvimisest. okei, radikate värvimine on ikka mitumitu korda hullem kui tapeetimine, aga see selleks.
tegelikult ma tahtsin öelda, et ma ei mõtle ka kõike tõsiselt, mis ma ütlen. Sa oled tore tegelikult. vahel isegi liiga tore. haha, okei Sa saad aru küll, et ma Sinust räägin, aga ära pane tähele. mul on vedanud, et mul Sinusugune sõber on. jah, ma vist ikka saan Sind sõbraks nimetada, vaatamata mõnele arusaamatusele. jah, Sa oled tore ja kui ma ütlen, et Sa oled nõme, siis ma ei mõtle seda nii. Sa tegelikult tead seda ju!
eks ma kirjutan ka praegu blogi, sest Sina küsisid, et miks ma pole ammu blogi kirjutanud. nüüd ma seda teen. mõtle, Sinu pärast. haha, em, mul vist on ikka sama imelik tuju kui ennegi.
Sõbrad, kes pole mind ammu näinud, saate sellest postitusest teada kuidas mul siis tegelikult läheb.
KUIDAS MUL LÄHEB?
- läheb hästi. väsitavalt, aga hästi. ma olen väga rahul, et mul on sellised sõbrad ja ma kavatsen nendega aega veeta niipalju kui võimalik. vahel ma nutan ka, aga ma usun, et see on andestatav. ja, ega kui ma ei nutaks siis ma ei oleks selline Lisete nagu te teate, et ma olen.
KUIDAS MUL KOOLIS LÄHEB?
- ei saa kurta. hinded on okei'd. kahtesi saanud pole. va. üks 2 mis sisse õnneks ei läinud. eks ma ka arenen. vene keele pärast ma veits põen, aga kui tuleb kolm siis tuleb, pole midagi teha. vene keel ei ole minu aine lihtsalt. kui nüüd veel rääkida kooli kohta, siis põhiliselt söövad mu närve seal mu klassivennad. teatud klassivennad muidugi, mitte kõik. mõeldes siiski nende vanustele, siis võiks nad vähekenegi paremini käituda. ja veel seda ka, et meil on vägaväga hea klassijuhataja. ma võtan kõik oma sõnad tagasi, mis ma ta kohta kunagi halba olen öelnud. ta on hea.
KAS MUL OMA POISS ON?
- ei ole. kahjuks või õnneks ei ole. kahjuks, sest vahel ju ikka tahaks kellegagi aegaveeta ja, et keegi mind kaisutaks, igatsen selliseid aegu. õnneks, sest ma vist isegi kardaks siduda ennast pikaks ajaks, ma pelgan probleeme. jepjep. mul ei ole poissi.
KAS MUL ON UUED SOKID?
- hetkel jalas on vanad, aga muidu emps otsis mulle jah kolm paari uusi sokke. mustad, valged ja pruunid.
KUI PÄIKE PAISTAKS JA MUL KIIRE POLEKS SIIS KAS MA PIHLAKASSE KOHVITAMA TULEKS?
- tuleks ikka, pihlakas on mahe ja pihlaka latte on hea. ja mis veel parem kui hea seltskond. vastus on jah, tulen
KAS MA OLEN ÕNNELIK?
- võib nii öelda küll. ma saan lõpuks oma toa. mul on head sõbrad ja ma jõuan jälle algusesse tagasi..

kuna ma ei ole jälle väga tõsiselt oma blogi võtnud, siis nüüd luban seda teha. nimelt oma 30 day challenge'siga. vabandan kohe, et 17-24 ma ei pruugi blogisse jõuda, olen maalt väljas. SAKSAMAA, SIIT MA TULEN!
lisaks veel seda, et kui te tahate mu kohta midagi teada, uudishimust, või soovite lihtsalt juttu ajada siis jätke ikka meelde, et mina ei hammusta ja mu msn on ikkagi lisetelaisaar@hotmail.com  ja helistada võite mulle ka 59008823, aga kui olete häbelikud, siis on selleks formspring.me kust te saate anonüümselt küsimusi küsida.
olge kuumad!

Kommentaarid

Populaarsed postitused