Pildi postitus.

käisime ann'i ja krissu'ga õues, vahepeal  käisime poes soojas ka ja siis leidsime raamatud, mulle tulid kohe kõik Ristod meelde. see on armas, kui erinevate asjadega erinevad inimesed meelde tulevad.
kui me koidutänaval koristasime siis leisin kapist hunniku kirju. lugesin 2 tükki läbi ja sain aru, et need on vanaisa kirjad vanaemale kui ta vene kroonus oli. iga kiri lõppes samamoodi "Ma armastan Sind!" üks kiri algas eriti armsalt "Ma ei ole küll eriline sõnaseadja, aga loodan oma tundeid selle kirjaga väljendada." Luba, et hoian need kirjad alles!
ee, panime söögituppa uue kapi ja kõik alkohol paarikapist tõsteti minu tuppa, oh seda rõõmu ! okei, nali naljaks.
rihard tegi endale kastitst mingi asja. kelle moodi ta on? mis selle multiga telease nimi oli nüüd?
käisime Krissu'ga jalutamas jälle. see oli see samune päev, millest ma siia juba kirjutasin. nii ilus päike oli, tegin pilti
ok, ta on mul selline kreisi girl, et läks kohe kooli vastlasaia sööma !
Pillerin ja mu vilditud mütsike, mille eest ma 5+ sain
selleüle oli mul kõige parem meel. väga mahe. a õps ütles, et kuna tegu on vastuvõtuga peab ilusad riided olema seljas. ma hakkasin kohe muretsema, et opppa, mis ma selga panen... ei tea...
Ann'i tehtud kott. Sai kuue selle eest, pakkusime Krissuga talle 10eurot kui ta meile ka teeb sellise, aga va raibe polnud nõus..

a ja muideks, see pilt mille ma fb'sse panin, see mehe pilt, noh see vallatud kurvid.. see on mu vanaisa, kui ma seda pilti nägin siis mulle tuli kohe see film pähe. ma hakkasin nutma, sest see pilt on ju nii armas ja siiras..

Kommentaarid

Populaarsed postitused