Saksamaa reisi esimene päev

NELJAPÄEV
- kell kolm oli väljasõit. enne ära minekut jõudis veel rihard tulla ja öelda "lisete, anna kodu võti" hea töö vennake. üle tunni põnevat sõitu tallinna ja väga haige laeva reis võis alata. (kui ma kasutan selles postituses mitu korda sõnapaari 'väga haige' siis see on selle reisi ja anni süü)
- seda kõike on tegelikult nii raske kirjutada. seadsime end mõnusalt sisse. ühes kajutis olime mina, krissu, triin ja melissa. ei saanud viriseda. panime riided selga, tegime näod pähe ja läksime siis ringi liikuma. istusime nii ühes kui teises pub'is, club'is, bar'is maha, ei leidnud sobivat kohta. paljud imalate nägudega mehed kõndisid mööda ja kommenteerisid.
- kaunis liibüa (noor)mehes, vapustavalt suure ja uhke soenguga niitis meid raudselt jalust. väike teretamine ja juba mu käed noh, nii kogemata ise läksid tema juuste sisse ( NEED OLID JU VÄGA PAKSUD JA KOHEVAD) ma ei saanud midagi teha, aga nagu ta ka ise pärast pikka tutvumist ütles, et tänu sellele, et inimesed tema juukseid katsuvad läheb ta kiima. haha. nice job milo?!
- no seal oli teisigi selliseid libekeelseid mehi. näiteks üks milo sõber, kes minuga tantsis oli pärast triinule öelnud "do you know lisete? she is my girlfriend" like wut. aga noh, pärast ta oli oma kajustis ju täitsa surnud mees.
- samuti oli nende seltskonnas üks neeger ka, opppa kui ilus mees. meil läks kohe krissuga päev korda, kui me ta lõpuks tantsima saime. muidu selle neegri naine viidi ära, ta vist oli juba ennast täitsa kooma joonud.
- siis oli seal veel üks rootslane meeter 50 pikk äkki? esimest korda eestis. tahtis pilti teha. tahtis, et meie temast pilti teeks. haha, see oli päris feil, sest me arvasime, et ta ikka meiega tahab pilti teha.
- Egle tegi minust, krissust ja triinust oma digikaga esimese reisi pildi, aga lõpuks ronisid sinna pildile veel 2 tüüpi, mamy ja see surnud mees.
- meremehe särgiga, pikkade juustega, parajalt svipsis Eldur küsis, et kus suitsu saab teha, näitasime talle, ütles ilusti tänks ka.
- läksime poodi, siis seal pakuti meile kohe vana tallinnat, müüa ütles veel "ma näen, et noh teil juba need neelud käivad.."
- kaunid eesti poisid olid seal ka, nüüd ma neid enam ei mäleta.
- mingid vanemad inimesed kõndisid koridoris ja naine ütles "näe kui ilus vaip" haha meil oli nii naljakas.
- kui me kunagi lom'iga kg's käisime siis seal oli üks tsikk kes ütles lause "vaikust, vaikust, see on muusika mu kõrvadele" jah ja see sama tsikk oli laevas
- Triin: "Kristiine, Sinu pärast ei saa ma hingata"
  Kristiine: "Aga see on hea ju"
- lõpuks üks kuidas teda nüüd kutsutigi, noh marek, kellega reiol väheke sebimist oli kingis mulle roosi, mingi homemade. küljes oli silt "9131, marek and taavi" fu jälle taavi. lõpuks me istusime nende kajutis numbris 9131, sest ibiza disco sai läbi. me olime esimesed ja viimased tantsijad, äge. lõpuks kella kuue paiku kiskus seal ka asi imelikuks ära ja ma otsustasin sealt ära minna, miks mina otsustasin? sest krissu ei olnud selleks võimeline enam. okei nalinali.
Taavi: "Kas head ööd musi ka saab?"
Lisete: "Ei. Aga kalli võid saada" 
- tahaks sind suudelda.

nii palju oleks veel rääkida, kohutav lausa. igatahes sel ööl ei saanud me vist üldse magada. vist pool tundi. ja tänu sellele sõidule olin ma veel kolm päeva nagu laeva peal.
küsimustele vastan, kui neid muidugi tuleb

Kommentaarid

Populaarsed postitused