Saksamaa reisi kolmas päev

LAUPÄEV
- Punane pere päev
- Äratus kell 9 (eesti aja järgi kell 10) Hommikusöök kell 10. Esimene hommik, oli väga ilus. Päike paistis ja õues oli soe. Käisime enne poes "leiba" ostmas.
- Hommikusöögiks jogurt, üks mingi kukkel, tükk minu auks küpsetatud keeksi ja tass head saksa kohvi. Pärast hommikusööki näitas Jessika mulle oma linna. ise kutsus ta seda küll külaks, aga see oli siiki väike linnake.
- Hommikusöögil andsin ma neile oma kingid ära. Etno rocks my socks, Kalevi kommid ja emale oma ema tehtud salli. Saksa ema pidi nutma hakkama.
Jessika: "Minu vanaema tegi ka salle, aga kindlasti teeb Sinu ema ilusamaid."
- Kui mulle öösel saabudes maja näidati, siis ma hakkasin kõige peale alles hommikul mõtlema. Esimene veider asi, mille peale ma mõtlesin oli see, et miks piim, vesi, karastusjoogid ja mahlad tavalises kapis on. mahlad ja vesi nendest ma saan veel aru, aga piim?
- Jalutuskäigult jõudsime mingi 12 paiku tagasi. Istusin omatoas ja lugesin kaasavõetud raamatut "Eilset pole olemas" nii palju kommentaariks, et minul ka eilset ei olnud, sest ma ju magasin terve päeva maha, tänu rajule laevasõidule.
- Terve päev oli tunne, et ma olen endiselt laevas, see on haige tunne noh.
- Juba sai kell 14.00 ja me hakkasime lõunasööki sööma. õigemini ema tuli ülesse ja ütles..
"Juurviljad on ahjus, ma lähen käin poes, toon kana, 10 minutit ja sööma." Liikusime Jessiga alla juba. 10 minuti pärast tuli ema, suure kanaga. andis mulle kana, võtsin siis tagasihoidlikult ühe koiva, sellepeale ema küsis..
"Kas Sulle ei meeldi palju süüa?" ma naeratasin ja ei vastanud midagi. järgmisel hetkel lõikas ema juba suure kana täpselt pooleks ja ütles..
"Üks pool on mulle, teine Sulle." ja oligi kõik. POOL KANA lõunasöögiks.
- Mõtlesime, et lähme teistega bowlingusse. Bussile ja sõit Kiel'i poole. Bussis olid juba Maibi, Liis, Sirje ja Helemai. Jessika oli bussis väga vaikne. Hea oli üle 2 päeva eesti keelt rääkida.
- Bowlingus ma veits feilisin noh. Vahepeal tulid sinna veel teised ka. Reio aitas mind veits oma superheade visetega. Pärast seda väike shoping, aga kuna kell sai 18.00 siis pandi poed kinni. Ja sellest ka järgmine häda.. Vaatan, et Jessil on silmad märjad. Teised hakkasid juba liikuma, meie olime J'ga viimased. Küsisin..
"Mis viga?" ta hakkas nutma.
"Mis juhtus? Seisa nüüd ja räägi mulle ära." ta rääkis mulle midagi läbi nutu inglise ja saksa keeles segamini. rahunesime ja läksime bussile.
- Teisid läksid Laura juurde pidusse, aga meie läksime koju.
- Bussi oodates oli õues nagu suvi, SUVI.
- Koju jõudes tutvusin Mattiasega, ta on Jessika ema poiss. Mattias oli pannud oma jope Jessika kohale ja J. oli veidi pahane.
- Õhtusöök, salat, nagu ikka kohane.
- Meil ei olnud midagi teha, õnneks tuli telekast Saksamaa otsib superstaari. vaatasime seda. väga äge. naljakas oli see, kuidas mulle lihtsalt koguaeg tõlgiti. Reklaamipausidel rääkisime Eestist ja muudest asjadest. Mattias küsis..
"Mis muusikat Sa kuulad seal Eestis?"
"Räppi enamasti, mul paar sõpra teevad ka Kadrinas seda." ja rääkisime veel paljustki. Lõpuni me saadet ei vaadanud, kuna ilge uni tuli peale.
- Head ööd
ps. linnas käies oli iga teine nagu JB ja igal teisel oli Iphone

Kommentaarid

  1. Äkki neil on see kõrgpastoriseeritud piim mis säilib aasta ja võib siis soojas olla? :) Aga sooja piima ikka ei tahaks juua. :D
    Nt. Hispaanias inimesed ostavad endale koju piima kastidega :D Ja vaatavad neid imelikult, kes joovad tavalist piima, millega me harjunud oleme. :D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused