Saksamaa reisi neljas päev

PÜHAPÄEV
- hommik oli nüüd juba raskem. hommikusöök oli jälle kell 10 ja see oli endiselt väga maitsev. hommikusöögi ajal küsis Mattias..
"Sa eile rääkisid sellest räpparist."
"Jah."
"Millega Sa siis vabalajal tegeled?"
"Tantsin, laulan ja näitlen."
"Aga millega Su poiss tegeleb?"

"Ee.. mul ei ole poissi"
"Aga Sa ju eile rääkisid sellest räpparist" pärast seda seletas mu saksa ema, et üks asi on friend ja teine boyfriend. mul oli naljakas, aga samas väga ebameeldiv.
- Ilm oli jälle ilus. Otsustasime minna kusagile 2 tunni kaugusele asuvasse randa, mis pidi vahel ära kaduma.
- Mattias sõitis väga kiirelt, no nii mõnus oli. Armastan kiirust. Sõites käis raadiost 3 korda Granade laul, igakord laulsime, sest neil oli kombeks laulda autos koguaeg. Mingist majast mööda sõites hüppas selle aknast mingi poiss välja, ma lihtsalt plahvatasin naerma.
- Jõudsime mere äärde, pikk maa oli, aga tasus ära. tuuline ilm oli. nägin silti millel oli kirjas ACHTUNG, sain jälle naerda. achtung-achtung = kartul-kartul, haha.
- Jessika ütles..
"Mul on kahju, et Sa seda nägema pead."
"Mida?"

"Seda kuidas Mattias minuga käitub. Ta vihkab mind." kõrvaltvaatajana ma seda ei ütleks. nägin esimesi pajukiisusid ka saksamaal.
- Pärast rannas käiku otsustasime minna jäätist sööma. Mattias tahtis autot parkida ja ta nägi, et üks paarike hakkab vist kohe ära sõitma, sõitis kõrvale ja küsis..
"Kas te lähete ära või ei?" see oli väga üllatav.
- Sõin on esimese HIIGLASLIKU ja hea jäätise.
- Jess küsis, et kas ma tahan minna muuseumi või jooksma. valisin muuseumi, haha. mingi kalade muuseum oli. väga põnev. saime ise kõike mis meid ei söönud elukaid katsuda. Pärast muuseumis käiku läksime sööma, võtsime Jessiga kahepeale ühe hästi suure salati. naljakas oli. ma jäin ühte huvitavat tüdrukut vaatama ja ma sain talt oma pilgu ära tänu sellele, et mingi remondimees naeris mu pihta, kuna ma seda tüdrukut jõllitasin.
- Käisime poes ka, Mattias ostis tuborgi, see oli keeratava korgiga plast pudelis.
- Nägin oma lemmikut autot.
- Koju jõudes laulsime Jessiga mu toas Eesti laule, ta ütles, et ta teab seda laulu Let's get loud v? et see oli Saksas hitt olnud.
- Jessi õde tuli ka koju. ta veits kartis mind. või noh pelgas.
- Õhtune sööming oli jälle salat. salatit sõin ma ikka väga palju no.
- a, seekordne pesus käimine oli kõige naljakam, sest keegi krabistas akna taga või siis mulle ainult tundus, väga haige.
- 20.30 läksime juba magama, sest hommikul oli vaja kell 6 ülesse tõusta.
- head ööd

Kommentaarid

Populaarsed postitused