Saksamaa reisi viies päev

ESMASPÄEV
- hommik oli veeeeeeeeeel raskem. söök oli ikka hea, ainult kohv läks igapäevaga aina kangemaks.
- kaasa pakitud söögikott ja bussile. bussis kõik vaatavad ja räägivad.
- kooli jõudes vaatasin, et kõik lähevad oma välis riietega klassi ja panevad need oma toolidele. garderoobe neil ei ole.
- istusime ja kuulasime presentasioone. Jakob oli väga armas no.
- kui sakslased midagi öelda ei oska, või mõtlevad, siis nad ütlevad EM
- mul oli koolis väga paha olla. kõht väga valutas. niu. pidin kohe 2 tabletti võtma ma ütlen.
- avastasin, et Felix on nagu Rainer Ross. haha, okeiokei, noh RR on ilusam muidugi, aga Felix meenutab teda väga palju. lisaks kuulsin ma, et ta pidi ta täiega nussasaiiu sööam.
- teine tund oli ladina keel, millest me osa pidime võtma. see oli väga igav, kuna me ei teinud midagi seal.
- Jessikal on üks väga ilus klassivend Marten, kellest ma jõuan siia veel täpsemalt kirjutada. vahetunni ajal kõndis meist mööda mini-Peeter, nii Peetri nägu noh.
- esimene natukene külmem ilm oli.
- a, teine asi, mis ma tähele panin oli see, et nad võisid tunnis kõike teha. igal õpilasel oli veepudel laual. kooli vets oli ka mingi ajuvaba, prill-lauda ei olnud.
- läksime Plön'i tripile. tere kirikud. tere kaltsukas, muide, Eestis on ikka kõvasti paremad kaltsukad! mingis poes käisime ka, otstin 2 huulepulka (mille tänase seisuga ma juba ühte kohta ära kaotasin, loodan, et saan tagasi) üks mentooliga, teine arbuusi ja lisaks veel punase juuksevärvi. Armastan Saksamaad, see on nii ilus koht. või noh, neid poode. Egle näitas meile ühte 1euro poodi. ostsin sealt 5 paari kõrvakaid ja ripsmetekoolutaja. kui ma seda kõrvarõnga letti nägin hakkas mul pea ringi käima ja jalad läksid nõrgaks, esimest korda elus oli mul selline veider tunne no.
- järgnes väike bussisõit ja siis jalutuskäik metsas. rääkisime Inge, Kalevi ja Reioga sakslastest ja viskasime nalja nende üle.
- kõht hakkas juba tühjaks minema kui me tagasi jõudsime. Jessika küsis emalt..
"Kas Sul on söök valmis?"
"Ei, ma ei ole jõudnud." oi kui kuri Jessi oli, haha. ema küsis, et kas me hiinakasse ei tahaks minna, ma tahtsin juba öelda, et jah, aga Jessi karjus kõva häälega NEIN!!!!
- sõime siis mingit kartulit ja hautatud juurvilju, ma sõin ühe portsu ja mul oli kõht täis. Jessi sõi 6 ja tal oli kõht ikka tühi. a, minu jaoks tegi ema snitslit ka.
- kuna und veel ei olnud ja ma olin varem maininud, et ma tahaks Austraaliasse minna, siis ta ema pakkus välja, et me võiks vaadata tema pilte, mis ta Austraalias tegi kunagi. Ta oli 3 nädalat ona exmehega seal. pildid olid väga ägedad.
- laadisin telefoni aku täis ja kuulasin esimest korda saksas õhtul eesti muusikat, nii hea!
- head ööd!

Kommentaarid

Populaarsed postitused