Ära kunagi loobu sellest, mida Sa tõesti teha tahad. Suurte unistustega inimene on võimsam, kui kõikide faktidega inimene.

mul on olnud nii kuradi rasked ajad. teie õnneks või kahjuks, ma neist siin rääkima ei hakka. aga lihtsalt, nii kuradi raske on olnud. kuid samas, tänu neile rasketele aegadele olen ma aru saanud millised sõbrad minust hoolivad ja millised on kõigeks võimelised. aitäh teile selle eest.
"SEE, MIS JUHTUB, EI SAA MEILE TEHA NII PALJU HAIGET KUI SEE, MIDA ME SELLEST ISE ARVAME."
mu tuba lõhnab. esimest korda mulle meeldib rooside lõhn. vaatan oma öökapile ja muigan, kui näen seal suurt valgete roosidega kimpu. lähen kööki ja vaatan söögilaual olevaid suuri suuri vaase, kus on kümneid roose ja veelrohkem teisi lilli. mu süda on rahul. ma olen ise rahul. ma lähen teistele korda.
"KAHJUKS ME UNUSTAME ÄRA SELLE, MIDA PEAKS MEELES PIDAMA JA PEAME MEELES SEDA, MIS PEAKS ÄRA UNUSTAMA."
täna paneb mind isegi muigama see, et vaatamata sellele, et mul on raske olla, olen ma nüüd ja praegu nii rahul. mind paneb muigama see, et ma ei haletse ennast. ma olin, olen ja jään selliseks nagu ma olen ja kui inimesed sellega leppida ei saa on see nende süü. fuck yeah.
"MÕELGE SELLELE, ET TÄNAST PÄEVA EI TULE ENAM KUNAGI."
jah, ega ei tulegi. sellepärast on mul hea meel, et ma karjusin koidu tänaval kõvasti t'ra karjusin ja et see töömees, tänu sellele minuga rääkima tuli ja meil meeldiv lõunane kohvijoomine oli. sellist asja ei juhtu iga päev, et üks sõna paneb Su võhivõõraga maailma asjadest rääkima. või see, et Su ema on Sulle ühepäevaga 90 eurot sees. märkimisväärne. tänast päeva ei tule enam kunagi.
"VAIMUKUS ON HARITUD ÜLBUS."
Kevin, kui Sa seda kunagi lugema peaks juhtuma, siis mul oli hea meel Sind näha ja ma loodan, et Sa väga pahane ei ole .. ma tahan ja ma tahtsin olla laps, kuid mitte lapsik ..

aitäh ka nende sokolaadide ja kommide eest, et ma ikka veel paksemaks läheks, aga don't põe küll ma lasen neil hea maitsta. suveks vormi!
ma olen rahul. nii rahul.

Kommentaarid

  1. Mul mängisid töömehed lumesulamisajal lumesõda. Ütlesin siis: "tere lapsemeelsed.!" Nad ütlesid, et neil on külm. PAkkusin välja, et võin ju sooja teed pakkuda. Ja 10 minuti pärast koputas üks noormees uksele, naeratas: "kas pakkumine on jõus?" :)

    Ja nii siis oligi :)

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused