Millegipärast on kõige maitsvamad asjad ikka ebatervislikud.

olen juba päevotsa ühiskonda õppinud. suht hull tunne on olla. juba vahepeal puhkasin ja joonistasin. pacapaca venda. niiarmas. ma räägin, ma ei saa sellest niipea veel üle. emps oli küll jube kuri, kui nägi, et ma ei õppinud, vaid joonistasin. jube kahju.
Üksindus on nagu dieet- lühiajaliselt kasulik, kestma jäädes eluohtlik.
tahaksin juba, et see kõik läbi oleks, mul suht kopp ees kõigest sellest majandamisest, mida see lõpetamine nõuab. ja no ma tahaks küll öelda, et phh mis seal on lõpetajaid on ju mingi 70 tükki, et miks mina väsinud olen, aga noh meil ei ole ju sellist inimest, kes taidleks nendega. luban endale, et järgmised aastad ma ei võta endale mitte ühtegi sellist kohustust.
Uni on vaid unistus, millesse sa laskud siis, kui silmad kinni paned.
ma tahtsin eile veel kirjutada sellest, et kuidas me Viitnalt tagasi tulime Sirje ja Mattiasega. kuna Evert, Marven ja Aivar olid ratastega, siis me mõtlesime teistega hääletada. esimene auto ei võtnud peale, aeglustas küll, aga ju siis me ikka ei sobinud. naljakas oli ka hääletada, sest tegelikult on Loobuni jube lühike maa ja kell oli ka kaheteist- poole ühe vahel. teisel autol oli jube kiire hoog sees, aga peatus ja võttis meid peale. kuna Sirje ei julgenud küsida, küsisin mina, aga kuna ma kuulsin, et üks räägib vene keelt küsisin, kas nad eesti keelt ei räägi. õnneks üks ütles, et inglise keelt (oleks öelnud vene keelt oleks mul täiega kök-mök olnud) istusime autosse ja poisid keerasid kohe vene tümmi põhja. tundus põnev. näitasin neile kus me maha tahame saada ja saime ka. välja minnes läksin õlle pudelile vastu ja ütlesin oih, sellepeale lõi juht käega ja naeris. läksime välja ütlesime thank you ja üks vastas DA DA ja teine no problemo. oli tore.
Mida rohkem me räägime oma tunnetest, seda väiksemad need tunduvad.
mul on täna jälle hea meel ilma üle, et see nii kole on. oleks ilus ilm ei oleks ma ilmselgelt kodus ja ei õpiks ühiskonda.
mul on sees selline tunne, et ma olen täiega parem inimene, aga see ajab mu naerma, või noh, kõik ajab mind muigama ja teate see on nii tore.
If you are dying, suddenly everybody loves you. - truetrue

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused