Parim kink, mida võid anda, on kallistus: üks suur sobib kõigile ja kellelgi ei ole kunagi midagi selle vastu, kui selle tagastad.

mul ei ole juba ammu olnud tuju blogisse midagi kirjutada. nüüd, kus ma olen maal on mul rohkem aega sellega tegeleda. praegu on mul tuhin ka peal.
nagu ikka ei tea ma kust kohast alustada. liigun siis halbadest asjadest heade poole.
kool- eesti keele eksam tehtud, hinne neli kätte saadud. matemaatikaks sai ikka kõvasti õpitud, aitäh Gertsu, kes Sa minuga nii palju vaeva nägid. matemaatika eksam tehtud, neli kätte saadud. eksam ise ei olnud kergemate killast, aga õnneks on see selleks korraks läbi. jäänud on veel ühiskond, mida ma väga ei põe, võib-olla isegi peaks, aga ma lihtsalt ei põe. põhiseadus ja pea on olemas. loodan parimat.
Naer teeb nooreks, armastus ilusaks.
ja nüüd head asjad. tantsimine on ikka suht läbi võtnud. oleme kõvasti proovi teinud Türgi jaoks. grossi vett on ikka suurtes kogustes kõrist alla kallatud. seltskond on muidugi väga tsill ja ikka naerda saab, kui Alvar oma suu lahti teeb. või ükskõik kes, tore on. ainult ilmad on nii kuumad olnud trennide aeg, et päris jõhker on see, milline higikoll Sa pärast oled, aga see selleks.
Armastus sünnib pilgus, kasvab suudluses ja sureb pisarais.
reedel ja pühapäeval oli näidendiproov ka. ma saan ikka iga korraga aina rohkem aru, kui väga see mulle meeldib. nii-nii tore on olla laval ja olla keegi teine. olla igas erinevas rollis keegi teine. vähe tsill. ma tahaksin küll, et see näitlemine ja kõik mu elust ära ei kao. see oleks tore.
Ela nii et isegi hauakaevaja nutaks su haual.
ma olen viimasel ajal tõsiselt järelemõelnud asjade üle, mida ma teha tahaks. mõtlesin nüüd, et see suvi teen ma küll kõike seda, mida ma enne teinud ei ole. olenemata julguse puudumisest või rahalisest kriisist. vahet ei ole. ma tahan, et mu haual nutaks isegi hauakaevaja.
Elama hakkame me alles siis kui ületame oma hirmud.
reede oli mul kõige parem meel näha Meerit. ta ei ole muutunud, ainult juuksed on tükkmaad blondimad ja ise on poole pisem. armas. Meeri juures istumine venis minul küll pikale, see öö ma magama ei saanud, aga ega ei olnud vajagi. sain väga palju uusi tuttavaid ja kogesin tunnet "armastus esimesest silmapilgust" dont worry kristo, ma armusin ainult ühe noormehe rastadesse ära. ühesõnaga oli seal karvased ja sulelised koos. mulle väga meeldis. väga-väga-väga. kõik olid nii armsad seal. ma muutun emotsionaalseks, kui ma sellele päevale mõtlen, naeratus tuleb näole.
Paljud tahavad,tõde oleks nende poolel kuid ei taha olla tõe poolel
käisime Kristiinega punk laulupeol ka. Krissu küll alguses ei tahtnud sinna minna, aga pärast oli ta väga rahul. see oli nii tore, mul on selleüle ka heameel, et me läksime, sest eelmine kord ma vaatasin seda telekast, natukene nadi või mis? külmkapis ootab sibula-küüslaugu pungi jogurtijook. andsin selle heasüdamega isale, sest sibul ja küüslaul pole minu tass teed.
Kui pöörad näo päikese poole, jäävad varjud selja taha.
sain lõpuks oma lõpukleidi ka, mulle see ka väga-väga meeldib. ilmselgelt on mul kõige ilusam kleit. haha, kui ma emmele seda ütlesin, ütles ta mulle, et iga inimese arust on tema oma kõige ilusam. jah, tal on õigus. lõpetamise proovid ja värgid on ka olla, et kuidas ikka istuda ja astuda ei tohi. poleks arvanudki, et sellise asjaga niipalju jama on.
Teie olete need, keda ma saan usaldada 101% ja kelleta ei ole võimalik elada.
eile tsillisime Läsna omadega väljas, väike koss, väike ujumaskäik, väike pagaasnikus istumine väike jalutuskäik Viitnale, et burksi süüa ja väike jala koju minek, aga õnneks on mul maal nii head sõbrad, kes kimavad ise rattaga koju, et auto võtta ja mind paksu metsa sisse ära viia. jah, see oli Marven, aga täna ütles Marven mulle, et ta lootis sellega ära leppida, sest ta lükkas mind vette, kui ma olin öelnud, et mina täna ujuma ei lähe. vähe nõmee. aga ta sai selle eest korraliku maksaka ka.
Ma mõtlen, et sa mõtled, et ma ei mõtlegi su peale - mõtle pealegi, et ma ei mõtle, mõtlen ikkagi su peale!
mul on nii hea meel olla maal, sest mul pole ammu nii mõnusaid päevi olnud, ainult mu 101% inimesed võiks ka siin olla, siis oleks super!


nagu näha olen ma tagasi aktsioonis jesjesjo

Kommentaarid

Populaarsed postitused