3. A book you love

tahan kohe ära öelda, et mul ei ole raamatut, mida ma armastan, sest ma ei loe väga palju raamatuid. üks raamat oli, mis mulle väga meeldis. selleks oli Mai Raet "Surnud liblikad" ma isegi nutsin seda raamatut lugedes. 
täna ma ei hakka kirjutama sellest raamatust. vaid ma kirjutan siia midagi, mis võib küll täiesti absurdne tunduda võib-olla ongi, aga mulle on see vajalik. täna ütles mulle Kristjan
"Sa oled kirjanik. Sa oled täiega kirjanik Ja sa oled see kirjanik kes kirjutas Londiste. elevant nimega londiste vms. sa täiega oled tema" 
ma vajusin mõttesse ja ei saanud hästi aru, mida ta sellega mõtles. 
""kui ma veel korteris elasin siis ma mõtlesin, et kui ma oma pisikese toa saan kunagi siis see on kogu aeg korras, sest seda on võimatu segamini ajada. pisikene. nüüd aga, kui mul on oma pisikene tuba siis mõtlen ma, et kui naiivne sain ma olla, mõeldes, et see segamini ei lähe." Londiste ülteks samamoodi"
see oli nii armas. pani mu ikka täiega mõtlema. lõpuks ma mõtlesin, et ma pole ju seda Londiste raamatut mitte kunagi korralikult lugenud, kui üldse olen. helistasin kohe oma emale ja käskisin Londiste raamatu tuua. nüüd ma istun siin käes 190 lehekülge Londistet ja mõtlen, mis mul arus oli.
hakkan lugema raamatut, mida ma oleks pidanud peaaegu 10 aastat tagasi lugema. hakkan lugema raamatut, mida ma oleks pidanud peaaegu 10 aastat tagasi armastama.

"The wise man reads both books and life itself." Lin Yutang

Kommentaarid

Populaarsed postitused