"I don't believe in God. I believe in you, I believe in us."

olen saanud jälle väga palju riielda, et siia nii harva jõuan. mul ei ole mõtteski hakata vabandama või vabandusi otsima. ütlen lihtsalt, et võib-olla nüüd läheb paremini. võib-olla. 
koolis on juba paar nädalat käidud. aeg läheb kiiresti. nagu ma eelmine nädal ütlesin siis kuni kolmapäevani on aeglane ja pärast seda on juba reede käes. koolist siis veel nii palju, et põhikooli ja keskkooli vahe on märgatavalt suur. kõige suurem vahe on selles, et lauset "Sa oled siin vabatahtlikult" kuuleme me iga päev vähemalt 5 korda. 
pärast kooli on veel hea olla. varsti hakkab tantsimine ka pihta. mitte, et siis halb oleks. ei. aga lihtsalt ma olen juba praegu pärast kooli väsinud, mis siis küll saab. elame näeme.
nagu ikka on mul head sõbrad. iga päev saan ma aru või õigemini leian/taas avastan mõne uue/vana sõbra, kellega on lihtsalt niisama hea juttu rääkida või mida iganes teha. see on hea. praegu on mul eriti hea meel selle üle, et mul on sõber, kellele ma ütlen "kallis" ja ta teeb mulle pannkooke.
kallis, siis võin teed juua ja raamatut ka lugeda. 

ma praegu pannkooki ei taha, kell on palju ja ma olen mõistlik naine!
üks asi veel. kui ma veel korteris elasin siis ma mõtlesin, et kui ma oma pisikese toa saan kunagi siis see on kogu aeg korras, sest seda on võimatu segamini ajada. pisikene. nüüd aga, kui mul on oma pisikene tuba siis mõtlen ma, et kui naiivne sain ma olla, mõeldes, et see segamini ei lähe. jälle on mu tuba kogu aeg segamini. küsimus. mis selle vastu aitab? 
"I don't believe in God. I believe in you, I believe in us."
mu nädalavahetus läks jälle korda.
Sul on ilus naeratus!

Kommentaarid

Populaarsed postitused