10. put your music player on shuffle and write the first ten songs that play

  1. Dagö - Armastan Sind kaugelt (teen siis jälle nii, et kommenteerin igat lugu, sest nii on äkki huvitavam. võin täitsa ausalt öelda, et seda lugu ma lõpuni ei kuulanud, isegi mitte sõnade alguseni ei kuulanud, sest see laul ajab mind nutma. seda laulu on raske kuulata.)
  2. InZtance & Definate feat. Lord - Kaélast 2ra (see laul on mulle suvest saati meeldinud. pea hakkab kohe kaasa käima. täiega mõnus lugu ja eriti mõnusad on sellised väikesed fraasid nagu näiteks "läkiläki pähe, lets go, lets go. mõnus.)
  3. Luisa Värk - Miks möödunule mõtleme (see laul on selline ilus laul ilusate sõnadega. natukene võõrastav on mõelda, et need sõnad Liis Lass kirjutanud on.)
  4. Marvi Vallaste - See tüdruk (mulle tuleb selle looga alati meelde Kristiine tehtud sünnipäevalaul minule. nii armas. mulle meeldib see laul + Marvil on jube armas hääl.)
  5. A Friend In London - New tomorrow (see lugu oli, õigemini siiamaani on eurovisioonilt mu lemmiklugu.)
  6. Sandra - Up to the sky (mul ei ole midagi öelda.)
  7. Will Smith - Switch (meie lõputantsu lugu)
  8. Marilyn Jurman - Veel on aega (Krisiine ütles, et mulle ei meeldinud see lugu. nüüd, kui ma seda kuulan, siis mul ei ole absoluutselt mitte midagi selle vastu. sõnad on head.)
  9. Kanye West - Good morning (tavaliselt oleks ma öelnud,see on lihtsalt mu äratus aga nüüd ma ütlen, et see meenutab mulle Magnust ja on mu äratus.)
  10. Karmo Toome - Ära nuta (no, mis mul öelda on. ära nuta, sest kõik on veel ees. haha. alustasin nutu teemaga ja lõpetan sellega. tubli)

Kommentaarid

Populaarsed postitused