but i don't wanna seems so weak

ma ei teagi kuidas need asjad nüüd on, aga need ei ole igatahes nii nagu need kunagi olid.
ma võin jälle mega keerulist juttu ajada ja te ei saa minust niikuinii aru. kui ma aus olen siis ma ei üritagi teile selgeks teha, mis mul viga on ja kuidas ma saaks endiseks, sest ma ei ole enam kindel kas ma tahan endiseks saada.
miks te kõik tulete nii üheaegselt? et mul veelgi raskem oleks? miks te kõik nii ühesugust juttu räägite? et mul veel raskem valida oleks?
ma ei tea mida teha enam. üks päev on kõik ideaalne, teine päev aga on kõik nii segamini, kui vähegi olla saab. kohe kindlasti kolm korda rohkem segamini, kui minu tuba. ma ei tea mis saab.
elan üks päev korraga. ma ei kujuta ette ka mida homne toob. absoluutselt mitte, aga ma lubasin endale, et ma saan hakkama, sest ma ei taha lõpetada nii nagu.. okei mu jutt läheb järjekordselt käest ära.
ma olen väga kurb, but i don't wanna seems so weak. kuid ega enam erilist vahet ei ole.
Sa tahtsid, et ma Sinust oma blogisse kirjutaks. Palun. Ma kirjutasin Sinust.
ma ei tea mida ma teen.
ei tea.
ma vahepeal mõtlen, et noormehed kannatavad ka nii palju, kui mina? või noh, mitte nagu mina, vaid nagu meie, neiud. ma ei tahtnud üldistada, aga poleks õige olnud vist öelda, et ainult mina. no igatahes. ma ei tea.
ära ütle mulle, et ma olen armas. palun ära ütle.
pidime homseks kunsti joonistama looma, kes meid iseloomustab. ma joonistasin rebase, ühe tulise rebase. ühe paksu, tulise rebase.
aitäh Mikk, aitäh Kaupo
aitäh.

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused