Fotoblogi

Talendijaht oli ka meil siin Kadrinas vahepeal. Ega ma muidu ei räägiks sellest vist, aga mul oli ülivinge soeng seal. Lady  Gaga lipsuke. Ega tegelikult sellest vist väga midagi rääkida tegelikult polegi. Suhteliselt palju inimesi oli. minu arust enamus osalejaid olid ka väga suurepärased. eriti meeldis mulle Aveli, kes mängis klaverit. ideaalne. ühte vana silmarõõmu nägin ka. hehe.
See on üks kena soe sügispäev. ma isegi ei mäleta miks me sellise pildi tegime.  selpäeval läks mu kotisang katki. rip. 
käisin ükspäev ammu juba Robi juures. Reele laulis ja tantsis ja näitas mulle oma asju. ta on ikka üks maailmauhkeim 5aastane tüdruk. nii tark. "Lisete ja Siret on nii sarnased nimed" - ta ajab minu ja Sireti nimed segamini. ta on meeletult armas! 
veetsin kaks päev vaheajast ka maal vanaema juures. rääkisime maailma asjadest ja pidasime tädi sünnipäeva.  õhtuti töötas vanaisa vabrik, nagu vanaema ütleb. teeb siis endale ise suitsud valmis, hiliste öötundideni teeb neid. ise on rahul ja ütleb, et nüüd on tal vähemalt midagi teha, lisaks see tuleb poole odavam ka.
hommikul kell 8 äratas mind üles seinakell, mis kõvast kaheksa korda lõi.  avastasin, et ka mu isa on  töölt vanaema juurde tulnud. vanaema vaatas ukse vahel sisse ja ütles, maga edasi. magasin. 2 tunnipärast tegin silmad lahti ja avastasin, et vanaema koer Neti on minu kaisus. see on ime, sest see koer, ei maga mitte kunagi mitte kellegi kaisus. aga ta oli nii pehme, et ma magasin edasi. üles ärgates mu kõht valutas, sest voodi oli kitsas ja ma magasin kõht sees, kuna Neti poleks muidu ära mahtunud.
korralik sünnipäev. ma Keidi postitused vist juba mainisin midagi.  hommikul tegime Keidiga ta emale salatit ja võtsime esimesed palju-õnne joogid.  käisime saunas ja nii see päev edasi läks.. edasi ei tasu vist rääkida. Merka ei tundnud mind ära, öökluppi ei läinud, kuulsin külajutte ja avastasin, et mul on maailmaparim sugulane. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused