Idablokk 2, 3 ja 4

tegelikult on nii, et ma ei jaksa idast enam kirjutada. teen mega kiire ülevaate ainult.
teine päev läksime 9.30 bussiga Narva Mari-Liisi juurde. seal oli mega tore. ma jõin selle päeva jooksul igalpool nii palju teed, kohvi, kakaod, et anna või otsad. tegelikult oli nii, et me ei teadnud täpselt kus maha tulla, aga kuna Mari-Liis mainis mulle eelmine päev, et me võiks lillapanga juures maha minna ja ma bussiaknast ühte lillalt SEB panka nägin, siis otsustasime maha minna. õnneks leidsime Mari-Liisi kohe ülesse. käisime natukene poodides ja siis läksime tema juurde. nii armas korter. nii armas hall puudel Nora ja ühesilmaga oranžikas kiisu Silver. kui ma aus olen, siis Silver oli kole tüütu.. aga Nora meeldis mulle küll. nii pehme, nagu lammas.
mõne ajapärast läksime Lidia juurde. venelane, aga rääkis ilusti eesti keelt. esimesed eesti keelsed sõnad olid "arvutit pole. muusikat pole."
tsillisime siis tema juures natukene ja Lidia pakkus teed. neil seal idas on asjad teistmoodi, et kui pakutakse teed, siis tuuakse igasuguseid küpsiseid, komme, pirukaid ka. see oli meile natukene harjumatu.
läksime siis New Yorki sööma. väike burks, friikad ja latte. ja tuju jälle hea. tegelikult tuli meil siis selline uni peale, et me oleks kõik neljakesti magama jäänud. aga õnneks tuli Mihhail sinna ja siis me hakkasime edasi liikuma. jeje.
läksime tagasi Lidia juurde, tahtsime karaoket laulda, aga see ei läinud tööle ja seal oleks ka ainult inglise ja vene keelsed laulud olnud. Miša oli minuga nii kuri, et ma olen kindel, et ta vihkab mind. natukene solvusin ja läksin teisse tuppa. siis tuli istus ta mu kõrvale võttis ümbert kinni ja ütles oma vene aktsendiga 'anna andeks musi' ja tegi peapeale musi. pärast seda olin ma kindel, et ma tahan endale väga palju vene sõpru ja võib-olla isegi vene meest. kuigi kardan natukene lauset 'kes lööb see armastab,' sest see pidi ju venelaste kohta käima.
kuna Lidia isa tuli koju, siis me läksime tagasi Mari-Liisi juurde. ta isa oli ka kodus. täiega lahe, ütlesime tere talle. (Mari-Liis lasi kunagi meile tema isa lugu. NII HÄSTI LAULAB!) mängisime dominod ja kaarte (õigemini teised mängisid, ma vaatasin) varsti helistas Kristiine vanaisa, et nad on maja taga. ja ära me läksimegi. natukene raske oli ära minna. sest nad olid nii head ja toredad. hea, et nutma ei hakanud ma ütlen. PAKAA ISSIK!
autos kuulasime Kristiine telefonist laule. õhtul tv ja kuumad joogid nagu ikka.
nii kolmas päev oli siis täielik Jõhvi päev. hommikul magasime, kui pikalt tahtsime. siis läksime linnapeale ja käisime kõik suured poed läbi. nägime Ben'i vanemaid. uskumatu mu arust. poes nägime kahte Türgi välimusega meest, kes meid viiskakalt teretasid. läksime istusime ühte kohvikusse maha ja ostsime kokteilid. pärast vaatasime, et latte on ka päris odav. võtsime siis veel ühe latte. hakkasime ära minema ja siis me läksime tülli. olime vait ja läksime koju. kodus sõime ja jõime ja olime niisama. õhtul vaatasime telekat ja otsustasime poodi minna. väikses Edgari poes ei olnud meile sobilik kaup, seega otsustasime minna natukene edasi Konsumisse. Konsumis tegime oma mõnusa ostu ära. Müüa oli muidugi venelane ja rääkis ainult vene keeles. õhtul veel rääkisime inimestega juttu ja filmisime ühteist. see oli natukene selline.. huvitav. hehe

nii ja siis see neljas päev. äratus oli kell 6 hommikul. Kristiine muidugi ärkas ilusti üles, ma nautisin veel und ja ärkasin 6.20. sõime ja jõime jälle ja siis läksime vanaisaga rongijaama. rongis oli jälle ülitsill. Mariann oli ka seal, ta tuli ka Mari-Liisi juurest. minu taga istus aga mingi mees, kes lihtsalt jõllitas kogu aeg, mida ma telefonis teen. Kristiine taga istus ka mingi mees, kes nägi välja nagu Kaur ja lõpus ka jõllitas meid päris korralikult. lõpuks mingi kell 8 vms. helistas Triin meile ja ütles, et me maha tulles läheks tema juurde. mõeldud tehtud. vahepeal käisime Ann'i jänest vaatamas ka. ta on ikka niiiiiiii suur. lõpuks Triinu juures vaatasime filme ja kammisime niisama, sest noh, kell oli ju HOMMIK. haha. Triin tegi kohvi ja.. ohjumal.. mul oli nii hea olla. 
ma armastan oma sõpru!

Kommentaarid

Populaarsed postitused