kadus hommikul vaikselt, oli voodi veel soe

nonii, nüüd siis räägin veidikene pühapäevast ka, sest mul on viimastel päevadel väga suur blogitamise isu olnud. usun, et te olete sellest aru saanud.
laupäeva öösel sain ma 1.45 magada ja siis juba ärkasin üles, et minna Kristiine ja tema ema klassiga Tallinnasse teatrisse. oli väga huvitav, sest me läksime rongiga ja ma sain Kristiinele kõik eelnevad jutud ära rääkida. rongijaamas nägin Jaanikat ka, polnud teada nii ammu näinud.
siis Tallinnas käisime nukuteatris Kalle Blomkvisti ja Rasmust vaatamas. see oli viimane etendus ja mõeldes, et tegu on lasteetendusega siis oli see väga äge. naersime vahepeal ikka päris korralikult. uskumatu oli see, et terve saal oli pisikesi blonde poisse täis. lemmikuteks said Samuel ja Otto (ma pakun, et kirjapilt on nii) aga ikkagi väga tore oli! kui me nüüd jätame välja need pisikesed põngerjad, kes ausaltöeldes Kristiine emale päris korralikult pinda käisid.. okei, kui mitte talle, siis meile küll.
tagasi tulles ma magasin natukene, sest mul jäi öösel und väheseks. kadrina jõudes sõin pelmeene (hehe) ja läksin kell 9 magama. emps küsis, et kas ma olen haige. 
ei ole. 
ma ei ole haige, ma olen lihtsalt aktiivne. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused