mu jutt on mõistmatu nagu vene keele tunnikontroll

okei, ma ei jaksanud homseni oodata. õigemini hakkas mul kole igav ja nüüd räägin laupäevast.
hommikul kell üheksa sõin jälle maailma kõige paremaid krabi asju ja vaatasin telekat. järsku vaatasin kella, et oppa 10.40. panin oma ketsid jalga ja lilla tööjope selga. olin valmis!
Üllari (jaja Saarmäe) ja Kristi talgud.
kell 11 olime siis empsiga Üllari juures valmis tööd tegema. kõige rohkem mind üllatas see, et Heiki oli muusikat mängima tulnud. jällegi päris hea kogemus. puid langetada ja oksi põletada muusika saatel. töid juhatas Kristi ja kokk oli Üllar.
aa, kuna ma olin Reijo blogist just hiljuti lugenud, kuidas nad saunas käisid ja tiiki hüppasid, siis vaatasin kohe tiigi ka üle, sest kui ma seal viimati käisin siis seal sellist asja ei olnud.
töö läks päris kiiresti. varsti tuligi paus. kaugelt oli juba kohvi ja melissitee lõhna tunda. ja loomulikult pitsa. kui mul peaks sünnipäeval toitlustamisega probleeme olema, helistan Üllarile, kindel see!
ja tööle tagasi. mainin ära, et meid oli seal 27 tükki. päris pirakas ports ütleks ma. vahepeal sattusid sinna Kristi vennatütar? ja Üllari tütar Marii Ingriin. lõpuks ta pildistas ja filmis mind söögi alla ja söögi peale. kohutav. ma ei taha neid pilte ega videot näha. ma olin must nagu.. must nagu jah.
pärast saime veel seljankat, oliividega. päris hea!
tahtsin Üllarilt tuulepealse maa dvd'd laenata, aga tal oli kadunud see. pahapaha.
kahjuks pole mul siia ühtegi teemakohast pilti panna..
kodus.
käisin saunas ja läksin onuga Kadrina. tegelikult ta viis mind Viitnale rebastepeole. oli tore.
rebastepidu.
ühesõnaga see oli raju. ma ei hakka siia kirjutama kes mida tegi. või mis mina tegin. või kes mida nägi. või mis mina nägin. sest see oli raju. suured tänud vendadele Poom'idele, kes meile öösel Kadaka burksi tõid (JA MA SAINGI BURKI JEEEEEEEEEE). me Ann'iga täname Rasmust, tänu kellele me jälle ühe kogemuse võrra rikkamad oleme. ja tänks kõikidele teistele ka. tegelikult on juba kellaaegselt ammu pühapäev, aga mul oli niiiii tore.
tänks Tarmo sõbrale ka, kes minuga öösel maja ees kammis ja magama ei lasknud.
aga mis sellest, mul oli ikka raju.
mul oli nii mõnigi kord öineväravaromantika.
ohjah.

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused