Noooooooup.

Mehed.
Miiiiis?
Mehed.
Keeeeeees?
MEHED.
A. No muidugi. Kes siis veel?
Kes veel suudaks nii teha nagu mehed teevad...
Nemad ju ongi need, kes kõik sassi ajavad. Nad ei pea isegi vaeva nägema, nad ei pea selleks pm üldse mitte midagi tegema. Nad on. Nad lihtsalt on ja ühel hetkel ongi kõik sassis. Vb teinekord ütlevad midagi ilusat. Vb ütlevad mõned korrad veel. Siis on asjad puhta peeeeeees* Kas ta mõtles seda tõsiselt? Kas ta ütleb kõigile tüdrukutele niimoodi? Kas ta tahab ainult seda ühte asja? Mida ta ütleski? Ahjaa, see ei lähe ju enam kunagi meelest...
Või see, kuidas nad vaatavad. Kas ta vaatas niisama, mis mul seljas on või ta vaatas, kuidas mu juuksed täna on? Kas ta märkas praegu, et ma olen alla võtnud? Kas ma nägin õigesti, et see avar dekoltee püüdis praegu tema pilku? Kas "see" pilk tähendas, et ta tahab mind? Või oli see hoopis "hoia-minust-eemale" pilk? Miks ta mind vaatab? Mis siis kui meie pilgud kohtuvad? Kas ta on mind juba kaua jälginud? Kas ma peaks talle otsa vaatama?
Või see kui nad mõne :* saadavad. Kas see on niisama "oleme-sõbrad" musi või on see "Sa-oled-kuum" musi? Aga äkki tal läks üldse sassi ja ta ei tahtnud tegelikult seda saata...
Puudutustest ei ole mõtet rääkimagi hakata... For real.

Salapärasus on hea, aga sellises koguses, et see hulluks ei aja.
Teinekord on lihtsalt targem kõik sinnapaika jätta. Kui see tuleb Su juurde taas ja taas, on see õige. Kui see kaob, siis ongi nii parem, sest hiljem oleks väga valus olnud.
Samas võiks ju asjad kohe selgeks rääkida, kuid no, kust see julgus võtta? Jep. Üsna ma ei teagi kust. "Kuule, ma olen tähele pannud, et Sa vaatad mind pidevalt. Mis värk on?"
"LOL. Kutid rääkisid, et Sa oled päris püss, tsekkisin niisama üle."
Jei. (Y)
Selles mõttes, ega see vast ei olegi kõige kehvem variant. A siiski...

Pole midagi teha. See ongi raske. See ongi segadusse ajav. See on ilgelt nõmedalt raske ja teinekord kurvastavgi.
Aga kui kõik see saab otsa, siis on kõik imeline. Lihtsalt imeline!

Elagu mehed.
Jah, tõesti...

Kommentaarid

Populaarsed postitused