"poolharitlane on minu silmis niisama koomiline ja kahemõisteline mõiste nagu poolneitsi."

nii nagu ma siis ükspäev kirjutasin oli mind ees ootamas pikka ja väga huvitav nädalavahetus. selle lühikokkuvõttega ma kohe alustan, aga ütlen ära, et olen kindel, et ka minu kokkuvõttest saaks veel paar lühemat kokkuvõtet teha.
rebasterets.
eelneval õhtul nägi emps kole palju vaeva minu uhke särgikesega. hommikul tekkis mul juba mõte, et lasen retsi üle ja magan kodus, kuid siis mõtlesin, et emps nägi nii palju vaeva ja läksin kooli. esimese asjana kohe hommikuvõimlemine. neile, kes pole mitte kunagi 400 meetrit tagurpidi jooksnud, minge proovige ära mul jalad siiamaani valutavad ja see oli üpriski äge kogemus. (ütlen vahele, et minuga hakkas praegu fb's Renato Lindmets rääkima) pärast jooksu ei teinud muidugi märjal staadionil seljasügamine mitte midagi ja sodimine ja ulgumine ka mitte.
"Meie Üllas, ilus, tark, andekas, parim retsija,
kes Sa käid Kadrina Keskkoolis.
Ülistatud olgu Sinu nimi,
Sinu sõna maksku, Sinu tahtmine sündigu,
kuidas õues, nõnda ka koolimajas.
Sinu igapäevaseid toimetusi imetlen ma tänapäev
ja anna andeks minu rumalus,
nagu mina ise pean andma andeks endale.
Ja saada mind retsimisele, et oskaksin päästa Sind kurjast,
sest Sinu pärast on kool, võim ja au igavesti.
Au-au-au"
muidugi ei saa ma ära unustada seda, et ma olin meister ulguja. ja mitte ükski retsija ei saa mulle vastu vaielda.
rosinad, küüslauk, majoneesi ja ma ei tea mis asju veel süüa oli ka njämmi ja õli peale juua. ülejäänut ma ei viitsi väga kirjutada, sest see kõik oli oodatust palju leebem. aa, muidugi tahan ära mainida, et lisaks sellele, et ma olin kõige tublim ulguja olin ma ka veel kõige tubli vetsupotis käte pesija. hhehehe.
pärast tulid Leenu ja Mattias (käisime Mattiasega vahepeal samal ajal pesemas) minu juurde pelmeene sööma.
kõik.
aja saladus.
käisin siis reede õhtul Kolu mõisas kontserdil. ohissand, mul ei ole sõnu. nii hea asi. ausalt ka. minge kindlasti kuulama ja vaatama Vanalinn Hariduskolleegiumi Teatrikooli. minge kuulake 5 kaunist noormeest, nende õpetajat ja neidu. loevad luuletusi ja räägivad ajaloost. pärast pausi kuulete imeilusaid lugusid. Ühe Õhtu Kvartett. nende naeratused ja kaunid hääled. ohjumal. ma jumaldan selliseid noormehi. noored, kaunid, peavad lugu luulest ja mängivad pille. kes klaverit, kes kitarri, kontrabassi, saksofoni, viiulit, akordionit. JUMALIK!
 
näidendiproov.
õhtul läksin empsiga koos näidendiproovi. mina sel ju vist enam ei käi. aga see ei ole praegu teemaks. tegin Ene jutu peale lolli nägu ja kõõritasin silmi. kust sellised inimesed tulevad? 
pärjal.
magasin empsi toas, kuni minu tuba oli külm. sõin maailma kõige paremaid krabi asju ja kaotasin oma kõrvarõnga voodisse ära. 
nüüd ma mõtlesin seda, et ma kirjutan homme laupäevast, sest ma täna enam ei jaksa. hehe.
tädi Asta tegi täna saiavormi nämnäm, homme teeb stuuvitud (kirjutatakse niimoodi v???) porgandeid veel rohkem nomnom. 
mulle meeldivad lollused.

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused