Sa ei tahaks muga last teha?

ma olen juba päris tükk aega mõelnud, et miks ma olen kasutanud (mõnda veel siiani kasutan) selliseid kohti nagu sayat.me ja formspring.me. nüüd olen aru saanud, et ma olen lihtsalt jubedalt uudishimulik inimene. mind huvitab see, mis minust räägitakse, mis minust arvatakse ja kõike muud mis sellega kaasas käib.
täna, kui ma sattusin jälle msn'is rääkima ühe vana tuttava (tegelikult ma ei saa vana tuttav öelda ju?) tuli mulle meelde, et me suhtlemegi tänu sayat.me'le. minu arust on see kohutavalt naljakas kuidas selline täiesti naiivne kohake mulle nii toreda uue sõbra leidis. okei, õigemini mu uus tore sõber leidis sealt mind. või siis leidis kuskilt mujalt, aga lihtsalt sinna kirjutas. ma jumaldan selliseid inimesi, kes ei karda võõrastele öelda, mida nad arvavad.
praegu olen ma ääretult rahul, et ma endale selliseid asju üldse teinud olen. loo moraal, tehke kõik endale kindlasti sellised asjad. hästi paljute negatiivsete asjade seast leiate te sellised teemandid üles. ja mis kõige parem, nüüd ma ärkan hoopis rõõmsamalt üles, sest mind äratab lugu, millele on järsku väike lugu tekkinud. see on armas. muide, ma arvan, et mu erinevate postituste läbivaks teemaks on see, kui head sõbrad mul on. valetan. mul on ikka ja jälle maailmaparimad sõbrad!
ja Mac Sa oled super hea!

Kommentaarid

Populaarsed postitused