sa oled siga lahe

mul on üks inimene, kes ütles mulle täna midagi, mida ma kogu aeg arvanud olen. hea, et ta selle lõpuks välja ütles. ega ma kurb ei ole. kõik on korras. võib-olla oligi parem, et ta selle välja ütles. aga vaatamata kõigele, on ta sama siga lahe, kui mina.
mulle meeldib ta puhul see, et ta on nii segane. kõige segasem inimene üldse, keda ma tean. tema ideaal naisest on naine vannis, joob õlut ja rögiseb normaalselt.
ta on nagu mina. ta armastab õlut. talle meeldivad juustupallid. ta ei saa elada ilma muusikata, ta jumaldab seda, mida on võimalik sõnadega teha. ta on egoist. egoistide egoist.
ma ei vihka teda. mida miskit ei ole vihkamist väärt. võib-olla ma ei salli vahepeal Su jube ego lauseid välja, aga samas ma tean, et Sa oled samasugune nagu mina. siga lahe. võib-olla ma ei salli Sind vahepeal, sest Sa oled mees. lihtsalt sellepärast.
esimest korda ma naersin Sinu pärast siis, kui ma kuulsin, et mis asjad Sulle rõõmu valmistavad. Viva kommidega jäätis, kummikommid ja 'Naerata' lugu. ikka veel muigan. ma naeratan Su pärast pidavalt, sest Sa juba oled selline inimene, kelle pärast peab naerata. loodan, et Sa siit mingit egolaksu jälle ei saa.
lõpetuseks nii palju, et mu sõbrannad ei ole kadedad, et Sa minuga suhtled ja nemad ei suhtle. Sina oled minu siga lahe inimene, aga tuletan meelde, et mina olen ka siga lahe. neil pole vaja mind, kui neil olen mina. siga lahe Lisete.

Kommentaarid

Populaarsed postitused