Suure inimese elu ongi raske

ma ei oska nüüd enam mitte midagi teha ja juba ammu ei oska ma mitte kuidagi olla.
ma olen natukene kurb. võib-olla ma peangi kurb olema. see tähendab, et võib-olla olen ma selle ära teeninud. ehk olengi, nagu täiesti kindlasti, mitte enam võib-olla.
ma natukene kardan ka. ma ei tea mis nüüd saama hakkab. mul on niigi raske ja iga päev tuleb uusi asju mille eest ma vastutav olen. aga ega see suure inimese elu ongi raske. kuigi ma olen ise nii loll, et endale selliseid asju tekitan. kahjuks on aga inimesed niivõrd erinevad, et kui keegi ühte pidi ütleb, siis teine saab sellest teistpidi aru ja kui mängu tuleb kolmas siis on juba kolm varianti mida uskuda. ei, mitte mida uskuda, vaid millest üks lause võtta ja kõik kolm kokkupanna, sest tavaliselt ju nii kõik teevadki.
tõesti, kõige rohkem ma kardan seda, et nüüd juhtub midagi ja kõik ei ole enam endine. see sakiks väga. (tuleb pisar silma) Sa tead.
jah, sest seekord räägin mina Sinust. ja Sa tead ka, et räägin.
alguses kui ma lugesin, siis ma teadsin, et see olen mina. siis ma arvasin, et see ei ole mina. ja siis ma lootsin, et see ei ole mina. ma ei teadnud, milles ma jälle süüdi olen. jah, nagu üks postitus ma mainisin, et Peeter on kõiges süüdi, siis jälle, jälle olen mina. (Peeter, kui Sa seda loed, siis palun õpeta mind ka, kuidas mul oleks pohhui sellest, et ma kõiges kogu aeg süüdi olen. Aitäh)
ma ei solvunud. ei solvu ka.
ma ei tea mis ma teen. aga ma tahaks, et Sa ütleks, et vaatamata sellele juhtumile ei juhtunud mitte midagi, et kõik on okei.
sest..
                                    

Kommentaarid

Populaarsed postitused