See, mis ühel päeval on, see teisel päeval oli

tegelikult ma ei tea mis nüüd saab. ma olen ikka korralikult haige, nii haige, et köhides isegi mu neerud valutavad. seega pean nüüd veidi vaiksemalt võtma. olen siis 2 nädalat juba nagu hobune köhinud ja alles täna otsustasin ma arstile minna. arst muidugi kasutas juhust ja kirjutas mulle välja 3 retsepti. õigemini ei kirjutanud, vaid noh ikka selle arvuti kaudu. digi värk. uhke, esimest korda sain siis ma ka kasutada sellist asja.
kohutav on aga see, et üks kirjutatud tablett on 2x1 cm ehk siis hiiglaslik. teine on allergia (kuigi ma ei saa aru, miks mulle see välja kirjutati, aga okei, mul läheb kõik alla) ja kolmas on mingi köhasiirup, täpselt sama, mida ma juba ükspäev Triinu juures võtsin. selline parajalt sprite maitsega. mõnna.
leidsin enda jaoks Tuulepealse Maa jälle. olin seda juba nii kaua oodanud. neid õhtuid teleka ees. eile 4 tundi, täna 4 tundi. praegu läheb viies, aga ma kaldun arvama, et ikka 8 tuleb täna ära.
ma just avastasin jälle, et ma jumaldan teatrit. mul oleks see nagu vahepeal meelest ära läinud. võib-olla on see sellepärast, et mul ei ole neid võimalusi enam. ehk oleksin pidanud oma suu kinni hoidma ja mitte kedagi, mitte kuhugi saatma, aga eks ma olen ka inimene ja teen lolle asju. ehk kunagi annavad mulle inimesed andeks, kunagi, kui ma kuulus näitleja olen, hehe

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Pudel jalgevahele!

Jõuludeni on jäänud 62 päeva